Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 190cm vagyok. Szerintetek...

190cm vagyok. Szerintetek nagyon kicsi nekem egy yamaha aerox?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,nekünk van egy yamaha neo's-unk és én 188 centiéter vagyok,és kényelmesen elférek rajta.Nézd meg google-on az is méretre hasonló kaliberű.És van egy másik az egy régi yamaha jog,na azon már nemférek el ,a térdeim belelógnak a kormányba:D Szerintem jolesz,de menj el egy yamaha márkakereskedébe aztán ülj fel rá.Ha meg használtan veszed akkor is eltudsz menni kiprobálni. 17/F
2010. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz :)
2010. febr. 26. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Én "csak" 185 vagyok, és beakadnak a rox visszatyúló idomaiba a térdeim. Szóval inkább f12-15, runner vagy SR, ami neked jó lenne.
2010. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
visszanyúló*
2010. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Neo egy kényelmes nagy motor, ezt ne viszonyítsd hozzá. Aerox jó, de kicsit kényelmetlen. Nekem 18ö al akad a lábam.
2010. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért a neo's se egy nagy,de már lekéne cserélni 2009-es van benne 600 km,

Szerintetek mennyiért lehetne eladni?

Valami sportosabb kéne,(aprilia,malaguti,yamaha)mert most nyáron motorral fogok közlekedni bent a városban,kicsit félek ,hogy párszor elk'rnak,de hát ezvan:D

2010. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van Malagutim most, Neosban Malagutiba Aeroxba motor ugyanaz, minarelli erőforrás. Roxot többet életembe nem vennék, nem tudom miért őrülnek érte az emberek. Annyi bajom egy motorommal sem volt.
2010. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!