Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A felni adatain melyik szám...

A felni adatain melyik szám jellemző a kerékagy méretére?

Figyelt kérdés
Mit sem sejtve vettem felnit az autómra, az osztókörrel tisztában voltam (5x112), de a kerékagy nagyobb mint a felnin.
2015. máj. 26. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincs!Elviszed egy esztergályoshoz,és pár ezerért kiszedi a közepét a neked kellő átmérőre!
2015. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb, nem kiszedetni kell, hanem tehermentesítő gyűrűt csináltatni. Egy tolómérő is megteszi.
2015. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vizéli László ***** válasza:
Esetleg ha az esztergályosnál gyorsabb megoldást akarsz, beviszed a felnit egy gumishoz. És az megkeresi hogy az autódra milyen tehermentesítő kell hogy fel tudd tenni. Nem tudom esztergályos mennyiért csinál ilyen gyűrűket, gumisnál általában 1000ft/db áron adják.
2015. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kerékagy !!!!!NAGYOBB!!!!! mint a felni középfurata,azaz a felni nem megy fel!azaz ki kell szedni a közepéből,és nem tehermentesítő kell okosok!!!!!!
2015. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!