Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 16N1-11 karburátorba...

Simson 16N1-11 karburátorba beleszorult a levegő állító csavar. Hogyan szedjem ki?

Figyelt kérdés
Ki akartam cserélni egy újra a levegőállító csavart a karbin, de amikor tekertem kifele egyre jobban elkezdett szorulni és a csavarhúzóm megcsúszott és szétcseszte a tetejét a csavarnak és így ugyebár már nem tud mibe kapaszkodni. Aztán persze próbáltam nagyobb csavarhúzóval de nem sokat segített a dolgon, sőt csak rontott. Volt már valakinek ilyen? Ha kifúrnám esetleg kijönne? Nem nagyon akarok csak emiatt egy másik karbit szerezni a motorra.

#Simson #csavar #karburátor #levegő állító
2015. máj. 29. 18:44
 1/2 karesz18 válasza:
kombinált fogóval probáltad már?ha azal se megy akkor probáld meg flexel bevágni a csavar felyét és stihl csavar húzó val.
2015. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem férek hozzá se kombinált fogóval, se flexel, mert a csavar mellett körbe van egy perem. Esetleg gondoltam rá, hogy abból majd flexelek le, sok jelentősége úgysincs gondolom aztán majd úgy próbálom meg kiszedni, csak ám most közbe lett nagyobb baja is a motornak mivel elkezdett nagyon durván csörögni a henger egyik pillanatról a másikra. Nem is mertem vele hazáig menni se csak a motort tolva. :/
2015. jún. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!