Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korulbelul hány km-t bír ki...

Korulbelul hány km-t bír ki egy garnitura gumiabroncs?

Figyelt kérdés
személyautón ,normál hasznalat mellett

2015. máj. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
50.000 km-t kibir általában, ha rendben van a futómű meg minden. Minél erősebb az autó, annál kevesebbet fog birni a gumi.
2015. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Erre inkább azt válaszolnám,hogy 3 év alatt koptasd el mert rádöregszik akár téli akár nyári
2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na meg kérdés: téli vagy nyári? Téli az anyaga miatt alapvetően gyorsabban kopik, ezért nem ajánlott fennhagyni.
2015. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy érted,hogy rámoregszik?
2015. máj. 30. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyértem,hogy vigyázol mindkét garnitúrára,(télire nyárira),és így 8 év alatt sem fog jelentősen csökkenni a profilmélység,ámde a gumi kikeményedik,kirepedezik,elöregszik.Én olyan téligumi szettet dobtam ki,hogy hülyének néznél.Aztmondtadvolna hogy új..Csak elvesztette a rugalmasságát 4 év alatt.
2015. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös

Te is bevetted ezt a marketingdumát akkor, vegyétek csak 3 évente a méregdrága gumikat.

2015. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem vettem be,mindössze hegyen lakom...:-)
2015. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3 év alatt korulbelul bele lehet tekerni azt a 50 000-et, legalabbis én olyan évi 15000 korul megyek!


És én lecserélem ,akár 40 ezer után is ha nem érzem biztosnak a kocsit vele.


Nekem a gumi az eggyik legkritikusabb alkatrész az autón hiszen kopott szar gumikkal a legbaróbb fékek, futomu, kormánymu stb sem ér semmit ha vészhelyzet van és "menteni" kell!

2015. máj. 31. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!