Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon a magyar rendőrség...

Ak0sgfx kérdése:

Vajon a magyar rendőrség lecseréli az Opel Astrakat Audira és Mercedesre?

Figyelt kérdés
Én az új Audira és a Mercedesre gondolok. Ha ti láttátok a Policecars.hu nevű weboldalon, akkor jó, mert én lecserélném őket Audira és Mercedesre. Szerintetek a magyar rendőrség lecseréli őket Audira és Mercedesre ?

2015. máj. 30. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A Magyar tányérfejűek elsődleges "feladata" a pénzbehajtás,ebbe nem fér bele a gépjárműpark korszerűsítés,út szélén dekkolni,k*rvákat büntetgetni pont jó nekik az,ami most van.
2015. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne cserélné le? Az adófizetők pėnzéből semmi nem drága.
2015. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:

Vagy nem jól értelmezem a kérdést vagy a Marsról írsz.


Astra már alig van pár db. Rendeteg sok Focusuk van és most vásároltak egy csomó Audit és Mercit (és vesznek még).

Pesten mész 2 kört és rengeteget látsz.

2015. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljes egészében biztos hogy nem lesznek lecserélve prémium márkákra. Ha az Astrák kikpnak akkor megint ki lesz írva egy tender amin megint valami, Skoda, Ford, Opel fog befutni.
2015. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 4165 ***** válasza:
Az Astrák és a Focusok nem az övék. Lassan visszaadják őket. Focust már régen láttam.
2015. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már szinte csak Audi és Mercedes van.
2015. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az Opel Astra rossz volt számomra, azt tudom hogy nem én vezettem, de nekem nem tetszett. Nekem csak az Audi és a Mercedes tetszik :D
2015. máj. 31. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj rendőrnek...
2015. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!