Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord 2. 0 comfort...

Honda accord 2. 0 comfort 7gen (2003,2004-es) megér másfél vagy 1,7 misit szerintetek?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek erről a kocsiról? És még kérdésem hogy, hogy hogy ennyire tartja az árát már két éve figyelem de nem hogy le de inkább felment az értéke.
2015. máj. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem egy csúcstechnikával teletömött modell, így eléggé megbízható és kiforrott konstrukció.
2015. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ez a legjobb accord. A következő generációval nem sikerült koppintani. Ebből a dízel a 2.2 legenda. Még mindig ezeket veszik jó állapotban, mint az újat. Ezért tartja az árát.
2015. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, a jobb állapotú 2003-2004 E46 BMW-k is ilyen árban vannak, akkor egy szintén középkategóriás jó Hondáért se sok ennyi.
2015. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem kérdés , na na hogy meg. Ez a kocsi, nem vicc, de szinte elpusztíthatatlan. Ennél megbízhatóbb járgányt most nem igen tudok mondani. Remélem nem sértem meg az előzőt de Bmw vel nem egy lapon említhető. Bmw ért sokallanám ezt a pénzt.
2015. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sértődtem meg, mert egyik sincs és egyik pártján sem állok, de jól ismerem mindkettőt. Egyiktől sem vagyok elájulva, de jó autónak tartom a Hondát és a BMW-t is. Kívülállóként nem látom jobbnak egyiket sem a másiknál. Én sem adnék egyikért sem semennyit, mert más márka jön be. De az autók ára és értéke nem is attól függ, hogy te vagy én melyikért mennyit adnánk, az eladók szerencséjére.

De ha Te nem sértődsz meg, most látom, hogy a japán pártiakra tényleg igaz amit róluk írnak sokszor.

2015. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!