Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevonták a jogosítványomat...

Bevonták a jogosítványomat Svájcban. Más országokban igen csak Svájcban nem vezethetek. Honnan lehet megtudni hogy mikor adják vissza?

Figyelt kérdés
Közúti közlekedés miatt történt, nem láttam egy táblát és belém jött egy autó. Személyi sérülés nem történt a kocsinak lett csak egy kis baja. Megbüntettek akkor a helyszínen ki is fizettem majd rá pár hónapra jött egy levél még büntetésről amit persze nem fizettem ki,mert nem tudtam a levélről mivel kint dolgozom és nem voltam tavaly óta otthon. A napokban kontrolláltak a rendőrök és mondták h már lassan 6 hónapja nem vezethetek a tavalyi baleset miatt,de erről ugye nem tudtam mert otthonra ment a levél. Azt nem mondták Meddig nem vezethetek majd valami határozatot küldenek gondolom arrol h már vezethetek. Szerintetek itt ez mennyi ideg tarhat h nem vezethetek? Itt mindenki azt mondta h egy hónapra szokták bevonni a jogsit.valami weboldalon ez vajon fent lehet? Sajna nem vagyok perfekt német azért nem kerestem még rá svájci oldalon. Olyan kus semmiség volt az egész egy koccanás szinte, nem ittam meg semmi nem tudom elhinni h ilyen hosszú időre eltiltanak itt a vezetéstől.
2015. máj. 31. 03:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!