Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új gyujtógyertya lehet rossz?

Új gyujtógyertya lehet rossz?

Figyelt kérdés
Peugeot 206 1.4i ről van szó. Tegnap cseréltem ki a gyertyákat(4db) Zsír új NGK gyertyákat vásároltam (aszzem az is volt benne). Ma 50-60 km után elkezdett rángatni (azthiszem leállt 1 henger) most ilyenkor gyári hibás a gyertya vagy mi történhetett?
2010. febr. 26. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hamisítvány (NGK-t nagyon hamisítják). Vedd ki a gyertyát és próbáld meg körömmel lekaparni róla az NGK szimbólumot. Ha lejön hamis.
2010. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Eddig a rekordom 7ből 3rossz!(NGK volt!)

Erre a lekaparásra nem gondoltam.

2010. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
lehet, hogy a gyertya hézag rossz!, berakás előtt megszokták mérni, ha rossz a hézag okozhat ilyet, általában a gyárba beállítják, de elállítódhat!
2010. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NGK-ból még nem találkoztam gyári hibással,BOSCH gyártmány viszont sűrűn szivatott. Nem zárom ki,hogy kifogtál a selejtből de szerintem más problémád lessz.
2010. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem az NGK eddig jóvolt

Viszont a Brisk (cseh) egy kalap szar

2010. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. a gyertyákat a Bárdi autónál vettem.

De viszont nemrég visszaraktam a régieket és még mindig csinálja, és egyre szarabb.amikor kivettem az új gyertyákat akkor az 1-ik teljesen fekete volt mintha az a henger nem menne, de a régivel is csinálja.(lehet hogy fúvóka problémája van?)

2010. márc. 7. 09:56
 7/7 A kérdező kommentje:
megoldódott!!! elvittem szerelőhöz és az egyik fúvóka halt meg meg a gyújtótrafó is beteg volt.
2010. márc. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!