Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy autóm. Nagyba tartottam haza felé, mikor hallottam egy furcsa zörgő hangot, és hirtelen hiába nyomtam a gázt, az autó nem gyorsult, hanem lassult. A motor ugyanúgy járt. Lendületből még gurultam, addig amíg félre tudtam állni. Ott megpróbáltam elindulni, de nem indult. Gázadásnál a km óra ki ugrott majdhogy nem 100ra, a motor fel is pörgött, de az autó meg se moccant. Mi lehet a probléma oka? Köszi a válaszokat.
2015. jún. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a gázadásra a kilométeróra reagál, akkor vagy váltó, vagy elektromos gond. Egy jó szerelő gyorsan megmondja
2015. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy szétszakadt féltengely is okozhat ilyen dolgot.


Mi a járgány tipusa?

2015. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mitsubishi galant 1989-es
2015. jún. 1. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
És az mitől tud szét szakadni?
2015. jún. 1. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kiderült a hiba. A szerelőm el vontatta, megnézte, és kiderült, hogy eltört egy zégergyűrű, emiatt ki csúszott a féltengely a váltóból. Már meg is csinálta, és nem is kért érte semmit. :)

Csak még egy kérdés, nem lehetséges, hogy maga a féltengely csúszott ki, és emiatt tört el a gyűrű???

2015. jún. 2. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a zéger tartotta a helyén a féltengelyt. Szerencséd volt, filléres de bosszantó hiba.
2015. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2015. jún. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!