Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen középkategóriás autókat...

Milyen középkategóriás autókat 1,5-2 millió forint között?

Figyelt kérdés

Ami kell: 4 elektromos ablak, digitális klíma, szervó, kartámasz, minimum 6 hangszóró, CD-s rádió


Ami előny: elektromos napfénytető, sok hangszóró, navigáció, fűthető belső, bőr belső, alufelni


Évjárat, 2004-től.


Amikre én gondoltam (sorrendbe): Audi a4, Vw Passat b6, Audi a6 (c5 széria utolsó évjárat), BMW 5 e39

zárójelbe írom, utolsónak (Skoda Octavia 2007-2008 körül?)



2015. jún. 2. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy e39 mióta középkategória? Lehet, hogy tízen éves autó, de annak idején elég felső kategóriás volt az, mint az Audi is. Szerintem egy H astra legyen az. Vagy egy szép kis passat.
2015. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább minél fiatalabbat vegyél. Egy 10 éves autóra lehet költeni és mindig csak több gond lesz vele.

Inkább egy fele annyi idős Opelt vennék, Astra vagy Corsa.

2015. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
VW passat ugrott be elsőre nekem is.. Bár aki márka alapján választ manapság autót az elég buta ... Szerintem is minél fiatalabb annál jobb (legalábbis valószínűbb hogy jobb).
2015. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az extrákkal eléggé leszűkül a kínálat. Napfénytető középkategóriás autókban ritka lesz, de a többi viszont már gyakoribb. Főthető belső? Az mindegyikben fűthető :) Vagy a fűthető ülések? Utólag olcsón gyári minőségű tehető az ülésekbe.

Navigáció? Én eddig a gyári navis autókban is inkább a telefononom lévőt használtam, a legtöbb gyárit nehézkes kezelni és nem a legfrisebb szoftverek és térképek vannak rajtuk, frissíteni is nehézkes őket, de vannak kivételek.

Sok hangszóró? Dolby souuround? Szépen szól az is, ha a gyári 6 van (elől 2, +2 magas, hátul 2).

Ami nagyon meg van extrázva ezek közül, azokkal általában sokat is mentek (azért extrázták fel ilyenekkel, hogy a sok hosszú út kényelmesebb és hasznosabb segítői legyenek). Sokkal nagyobb esély van egy szerényebben extrázott de megkímélt autóra, amibe ezeket a dolgokat utólag is bele lehet tenni. Lesz ezek között sok, ami pl. csak 2 el. ablakos, és akkor mi van, ha amúgyis csak egyedül jársz vele, vagy ketten utaztok? Ezzel ismét leszűkül pl. az Octaviák köre.

A klíma, meg a szervós rendszerek meg eléggé alapnak számítanak.

2015. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Azért az elég érdekes, hogy a motor, teljesítmény, üzemanyagfajta, használat nem lényeg, csak a CD-s rádió, meg a napfénytető.
2015. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy jó Toyota Avensis?
2015. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!