Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998-as Ford focus kombi-ról...

1998-as Ford focus kombi-ról vélemények, tapaszatlatok?

Figyelt kérdés
mert most jó áron kapnék,ismerőstől.

#Ford #kombi #Focus #1998-as #tapaszatlatok
2015. jún. 3. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A jó áron ismerőstől a legnagyobb bukta általában.

Egyébként ezerszer inkább egy Golf IV kombi

2015. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jól ismerem a tagot. de mivel nem az enyém az autó nem tudom,hogy mire számithatok hosszú távon vele.
2015. jún. 3. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
1998 as autótól nagy csodát nem kell várni, ha egyben van vedd meg, ha nincs nem
2015. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én most vettem egy 1999 1.6 kombit. A motor nekem nagyon tetszik. Sokat keresgéltem, hogy mi legyen, de ahogy utána olvastam, és ki is próbáltam más típusokat, úgy egyre jobban éreztem, hogy a Ford jó választás lesz. Most cseréltem olajat, olajszűrőt, légszűrőt. Mindegyikhez könnyen hozzá lehet férni. Igaz a kipufogó egy részét, szerintem a hátsó dobot cserélni kell, de 16 éves kocsi, szóval érthető. Gondolom azok, akik régebb óta vezetik jobban hozzá tudnak szólni, de biztos lesz olyan, aki dicsérni fogja, más meg szidni.
2015. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első generációs Focus kiszorította a japánokat a megbízhatóság terén. Ha nem rohad és egyben van, tuti vétel. Már egész jó áron lehet kapni klímásat, ABS-el szereltet, esetleg ASR is lehet már benne. A motorok sem rosszak. Nálunk a mindenki által szidott és szarozott 1.8 TD is elment több mint 300 ezret, szerintem minden csak a törődés kérdése.
2015. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* TDCi
2015. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 1999-es TDDi-is volt 400-ezerrel adtuk el.Motor még gyönyőrűen ment,csak a karosszéria.Az rohadt rendesen.Emiatt adtuk el.Amugy nagyon jó autó,de rozsdásat,frissen fényezettet ne vegyél.
2015. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Golf IV az egy megbízhatatlan f@s!!! Nekem is Focusom van és eddig semmit nem költöttem rá mióta megvan, igaz csak fél éve de 16years old!
2015. jún. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!