Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindenképpen ki kell szerelni...

Mindenképpen ki kell szerelni a motort az autóból, ha gyűrűzni akarom?

Figyelt kérdés
Én úgy láttam hogy megoldható a motor kivétele nélkül is, ha megfelelő mértékben megemelem az autót, vagy felállok egy rámpára. Suzuki Swift 1.3 1999
2015. jún. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Való igaz, de ne otthon akard csinálni egedül
2015. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetne úgy is ahogy írod, de a japán motorok nem szeretik ha retekben szereik, meg belepogyog minden dzsuva. De minek akarod?

Baromság ez a gyürüzés. Vagy generál vagy semmi, amíg nem volt bontva.


Vagy már teljesen halott valamelyik henger?

2015. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zordon ***** válasza:
És hogy fogod leengedni a főtengelyt, ha a lendkerék a végén van?
2015. jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fötengelyezni akarja hanem gyürüzni. Olajteknö le, hengerfej le, dugó hajtókarra felfelé ki. Mondjuk most a susuki nincs elöttem, de nem lehet a hajtókart lent bontani?
2015. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt vannak képek róla. Nem kell hozzá a fötengelyt buzerálni, de mint az elsöben írtam, amig nem csattog, vagy nem eszik 1,5 Liter olajat 1000km-en, nem nyúlnék hozzá.
2015. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezaz hogy 1,5L olajat bekap 500 kmen(!). Köszöntem szépen a válaszokat ment a zöld kéz!
2015. jún. 4. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor jobb kivenni. Egyébként nagyon sok helyen bekaphatja. Próbálj meg kompressziót mérni. Vagy meg volt már? Hidegen 10 felett jó. De a mérés függ az akksitól meg az önindító állapotától stb.

Amire édemes figyelni, hogy menyire térnek el egymástól, De az is lehet hogy tök máshol eszi, pl. fötengelyszimmering, de a susukit nem ismerem, hogy nem nyomja e fel a kartergáz a légszürühöz. Szóval ennyire átnézni igazából ,csak kivéve lehetne.

2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!