Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom leszedni a robogóm...

Nem tudom leszedni a robogóm hátsó kerekét elnyalódik rajta az összes villás kulcs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Defektet kaptam ki akarnám cserélni a felnin a gumit de nem tudom levenni, hiába húzom a féket, ülök rá, egyszerűen elcsúszik rajta, pedig nem vagyok egy gyenge ember de egyszerűen nem megy, mit kell tenni ilyenkor?


Ami direkt erre való lenne, az sűrített levegős szar nem tudom mi a neve, olyanom meg nincsen.


2015. jún. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne villáskulccsal csináld, hanem dugókulccsal, abból is olyan feltéttel, aminek hatszögletű a belseje és nem 12..
2015. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Légkulcs a neve, de az is dugókulcs.

Előtte szórd meg csavarlazítóval...

2015. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap megint nekiesek, remélem működik majd amit írtok.
2015. jún. 5. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérj meg egy autótulajdonost, hogy adja kölcsön a kerékkulcsot.

De csak a keresztkulcs a jó.

Azon van 4 féle méret.

A 17-es vagy a 19-es pont megfelelő lesz ehez a művelethez.

Ha nincs kulcs, akkor irány az első Tesco vagy Auchan és vegyél egyet magadnak. 1200.- az ára.

Elfér az otthon, enni nem kér. :-)


Ja és egy defekt spray is legyen nálad. Azt se árt venni. 1500.- az ára.

Sose tudni, mikor vagy, hogy hány kilóméterre kapsz defektet.

Ez csak tanács de nem kötelező.


Én a spray-nek köszönhetem, hogy nem kellett 48km-t tolnom hazáig a 130kg-os motort.


A gumis meg majd anyázik javításkor, hiszen darabra dolgozik s nem pedig órabér szerint.

De hát ez a dolga. :-)

2015. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja amúgy a keresztkulcsra egy svédfogóval bitang módon úgy rá lehet szorítani, hogy akár az egész felfüggesztést letépheted vele. :-D :-D :-D
2015. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na leszedtem! De a kereket továbbra sem tudom levenni mert útban van a kipufogó... Nem foglalkoztam korábban ilyesmivel de az isten szerelmére tényleg ilyen bonyolultnak kell lennie? Ha nem veszem le a kipufogót is akkor elfelejthetem?
2015. jún. 8. 14:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Na sikerült, le kellett venni a kipufogót is....
2015. jún. 8. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez sajna ezzel jár.

A kipu. leszedése sem nagy ügy.

Mindössze 4 csavar tartja. :-)

2015. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt 3 csavar
2015. jún. 9. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!