Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 es 7. Generációs 2. 0...

Tomcatters kérdése:

2004 es 7. Generációs 2. 0 benzines 155 LE Honda Accord intenzívebb gyorsításkor rángat, de csak 2. Fokozatban, mi lehwt a baj?

Figyelt kérdés
2004 es 7. Generációs 2. 0 benzines 155 LE Honda Accord intenzívebb gyorsításkor rángat, de csak 2. Fokozatban egyest kihuzva 2be beteszem rálápek a gázra intenzívebben, és elkezd rángatni, leveszem a gázt kisebb gázzal nem rángat es semelyik más fokozatban sem csinalja még ha lepadlozom akkorsem. Mi lehet a gond?
2015. jún. 7. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

"Fokozatban egyest kihuzva 2be beteszem rálápek a gázra intenzívebben"

Nem biztos, hogy jó ötlet padlógázzal gyilkolni a motorját (na ilyet sem veszek asszem). Kezdődő gyújtásprobéma szokott ilyet okozni, idővel majd elkezd rángatni más fordulatszámtartományokban is.

2015. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lepadlozni ott nem szoktam,csak intenzivebben gyorsítok. Azt csak ugy oda irtam,hogy mas fokozatba padlogazon sem csinalja,termeszetesen nem gyilkolom a motrot,csak kiprobaltam kivancsisagbol,hogy csinálja e ,vagy csak 1 ből kettesbe gyorsításkor :)
2015. jún. 7. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!