Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

KTM SX125 vagy KTM SX250?

melyik a jobb motor? mivel a 125-os kb. 7kg-al konyebb.


2015. jún. 7. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mennyire vagy tapasztalt és milyen terepen használnád.Mit hajtottál eddig?A 125-ös kezdő motornak jó de szerintem a 250-es kicsit durva indítás.

Ha viszont csak könnyű terepen endurozgatásra használod akkor a 250-el is meg tudsz tanulni.

Azt tudnod kell,hogy mivel ezek 2 ütemű motorok ezért üzemórásak vagyis sokkal hamarabb kopik és gyakrabban kell alkatrészt cserélni mint egy 4t-ben.


Ha ez lesz az első motorod akkor mindenképp a 125-öst ajánlom vagy a Honda CR 125-t.

2015. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig 4 utemu 350ccm-em volt. 2 utemun meg csak nem is ultem. Szerinted az a +/- 7kg sokat szamit?
2015. jún. 7. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb motorozni egy 125-ösön.Haveromnak 125-öse nekem 250 2t-m van.Amikor próbáljuk ő mindig fél az 250-es erejétől.A 250-es valamivel nehézkesebb és nehezebben kihasználni az erejét pályán.Én akkor is azt mondom 250 2t.Mindig van benne tartalék és ha megszokod akkor nagyon jól leheet vele menni.Ha viszont csak pályázni akarsz akkor egy jó 125-öst vegyél.
2015. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!