Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motorra készülnék, mit...

Első motorra készülnék, mit kéne beszereznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rászántam magam arra, hogy beszerezzek egy 2003-as Derbi sendra xtreme 50ccm motort, és mivel még sosem volt motoros kétkerekűm, ezért megkérdezném, hogy mire lenne szükségem, igazán, mikor nekiindulok? Például szükség van-e protektoros ingre?/nadrágra? Milyen bukót érdemes venni? Mennyit kell rá szánni, hogy ténylegesen biztonságot adjon? Ezek érdekelnének..


A válaszokat előre is köszönöm!

Szép napot!



2015. jún. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Protektoros cordura nadrág és dzseki, protektoros kesztyű, gerincprotektor, bukósisak, cross csizma. 100.000-ből kijön.


www.kelomotor.hu

www.bembomotor.hu

www.universalmotor.hu

www.rmcmotor.hu

2015. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jótanácsként annyit, hogy már az elején minőségi cuccokat vegyél, DE ne vegyél meg mindent ami tetszik elsőre. Sajnos én is megszívtam, mikor a szalonban megvettem a mocit, és nagy örömömben vettem hozza dzsekit is. 130 ezer volt a dzseki, ellenben ott fel se tűnt, hogy nekem 1 számmal kisebb kellene, csak örültem, hogy van egy f**za motorom meg egy f**za dzsekim. Jó ráb*szarintottam. Bukóval is szívtam, mert próbánál kb 2 percig volt rajtam, de mikor motoron felvettem 5 perc után már baromi kényelmetlen volt (ezt legalább cserélték, pontosabban beszámítottak egy másik bukóba amit vettem helyette.)

Szóval röviden: minőségit és ésszel. :)

2015. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget, és ezek alapján fogok cselekedni! Szép napot!
2015. jún. 10. 15:13
 4/4 anonim válasza:
DE sose hanyagold el a védőfelszerelés használatát, ne vegyél fel sose rövidnadrágot és pólót és egyéb vékony öltözékeket a melegre hivatkozva. Hidd el pórul jársz. Saját tapasztalatból mondom. Ha van védőfelszerelés, csak akkor menj másképp ne! Egyébként a legfontosabb a bukó (ugye csak ez kötelező) protektoros kesztyű és motoros, ha nincs akkor akár munkavédelmi bakancs!
2015. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!