Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Scirocco 2. 0 TDI R-line...

VW Scirocco 2. 0 TDI R-line vagy Audi A5 3. 0 TDI S-line?

Figyelt kérdés

A kérdés adott melyik lenne jobb vétel? Első körben kintről, használtan. Persze nem egyforma kategória egészen a két kocsi.

Nyilván vannak különbségek:

A5 240 lóerő, Scirocco 170, viszont ugyanannyiért Scirocco-ból 2-3 évvel, és 60-80.000 km-rel "fiatalabbat" kapni. De az A5 mégis csak coupe és quattro. Nem most lesz a vétel, még várok, hogy kicsit menjen le az áruk (1-1,5 évet tervezek) De régóta ezen a két típuson rágódok.



2015. jún. 10. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha VW vagy Audi a kérdés, akkor egyből Audit mondok mindig, főleg hogy az egyik kedvenc autómról, az A5-ről van szó. Csakhogy a legszebb VW-vel, vagyis a Sciroccoval teszed össze... hát ebben az esetben még én is lehet a Sciroccót venném, mert gyönyörű szép és különleges autó. Ja és coupe az is. De ehhez jobban illene egy 2.0T benzines, és az már 200 vagy 211 lóerő.

Persze az Audiról sem akarlak lebeszélni, de a Scirocco is nagyon tetszik.

2015. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kb ezek a dilemmáim nekem is. Most Golf-om van, és majd valami sportosabbra akarom cserélni. Nyilván az Audi prémium inkább, viszont a Scirocco nagyon el van találva külsőre, agilis, kicsit agresszív, lendületes vonalvezetés (de nem igazi coupe), az A5 sokkal komolyabb. Benzin nem játszik. Sajnos ez van. Annyival jobban megéri nekem a dízel, hogy az kell. Egyébként igen. Benzines Scirocco van 200 lóerő felett. Bár őszintén szólva még a 170 lóerő is elég lenne arra a dinamikus stílusra amire használnám.
2015. jún. 10. 21:06
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
valóban mindegyik jól kinéző autó,és én is TDI-t venném,főleg hogy most is TDI Audim van,én talán pont ezért is hajlanék az Audira mert most is az van.VW is elvileg prémiumok közé tartozik,de azért az Audi az mégiscsak Audi,szerintem :)
2015. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
170LE is elég ahhoz a kasztnihoz a dinamikus közlekedéshez. :)
2015. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2.: Nyilván a VW sem középkategória. De ahogy mondod, egy Audi, az Audi. Nekem is TDI a Golfom ezért nagyon is szimpatikus a TDI.


3.: Persze, hogy elég. Amire én használnám pláne. Nem versenyezni akarok, csak a körülményekhez képest tempósan, dinamikusan közlekedni. A versenyzés nem az én világom. Ha arra vágyom kimegyek egy pályanapra évente egyszer:)

2015. jún. 11. 10:15
 6/22 anonim ***** válasza:

Az audi szerintem jobb vétel. mindkettőnek jó a híre, de az Audi nagyobb jobban ki lehet használni, sportosabb. Nem utolsó szempont az sem hogy az Audi formája időtállóbb.

De vedd figyelembe az ár/érték arányt és az alapján dönts.

2015. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont a Scirocco a sportosabb élesebb idomok, mozgalmasabb formák stb. Az Audi pedig letisztultabb, határozottabb, tiszteltparancsolóbb.

Másrészről meg szerintem az Audi kevésbé időtálló ilyen szempontból, az A5 jobban illszekedik a többi közé ezért hamarabb tűnik idősebbnek. Legalábbis szerintem.


Azért ment a zöld kéz;)

2015. jún. 14. 18:00
 8/22 anonim ***** válasza:
En egyertelmuen A5-ot vennek, de nekem csaladom van, kell a hely is meg neha jol jon az osszkerek es Audi fan vagyok gyerekkorom ota. De a Scirocco ritkabban jon szembe es nagyon szep is. Ha nem kell a hely akkor a VW. Illetve az is lenyeges, hogy fiatalabbat kapsz ugyanannyiert, tehat meg racionalis is. En ugy latom te is a fele hajlasz, ugy hogy nyugodtan megveheted a Sciroccot, nem fogod megbanni.
2015. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Schirocco, mert sportosabb, egyedibb. Az emberek 90%-a az A5-ot választaná, én éppen ezért vennék inkább Schiroccot a helyedben.
2015. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
durva hasonlat de a válaszod miatt felhozom,ha felajánlanak 100 embernek 1 kg aranyat vagy 1 kg szart ebből 99% ugye az 1kg aranyat választja de te már csak azért is az 1kg szart választod mert a másik 99 ember az aranyat választotta?
2015. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!