Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most fogom megszerezni a B-s...

Most fogom megszerezni a B-s jogositvanyt, ahhoz szeretnek majd motort venni,300 ezer korul gondoltam. Mi lenne az idealis?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Robogót szeretnél vagy váltós motort?
2015. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 petizacc ***** válasza:
58%
Semmi.
2015. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

valtosat,falun elek,de kozel a varoshoz,jo lenne kivaltani a buszozast a motorral.


masodik,te baromi kedves vagy :)

2015. jún. 10. 23:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha városhoz közel élsz, akkor praktikusabb egy robogó szerintem. Legalábbis a B-s jogsival az 50ccm-esek között nézelődhetsz, az meg azért eléggé lefogja a szóba jöhető motorok listáját. Ellenben robogót igen jó darabokat is lehet venni 50-eseket.
2015. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 petizacc ***** válasza:

"masodik,te baromi kedves vagy :)"


Az bunkóság, hogy leírtam egy tényt?

Jobban tetszene, ha belinkelnék ide ennyi pénzért néhány bontószökevényt, amivel csak rácsesznél? Gyűjts még hozzá, különben csak szopni fogsz vele, azt meg gondolom nem akarsz.

300 ezerből az életbe nem fogsz venni jó karban lévő megbízható autót főleg, hogy gondolom ebből a pénzből még át is akarod íratni.

2015. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mondjuk alapbol nem autorol volt szo...de nem is a tennyel van a baj,hanem a stilusaval. ha ezt,amit most leirtal,megtetted volna korabban,az szerintem nem fajt volna...es megse annyi h odadobsz egy "semmi"-t. egy kerdesre se muszaj valaszolni,de ha teszed,lehetnel kicsit kedvesebb vagy segitokeszebb...de lehet csak noi hiszti


a robogok az alacsony sebesseghatarral nem akadalyozzak a kozuti kozlekedest?

2015. jún. 11. 00:45
 7/10 petizacc ***** válasza:

Ohh, basszus valóban, elnéztem a kérdésed, ne haragudj!


Na, de ez még mindig kevés info ahhoz, hogy bármit is lehetne ajánlani, mert csak annyi derül ki, hogy 50 ccm-is segédmotorokat vezethetsz. Mire használnád, hol használnád, tudsz-e motoron váltani, stb, stb...

2015. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
300ezerért eszméletlen patika állapotú 50es endurokat vehetsz. Yamaha DT, Suzuki RMX, Derbi Senda / X-Race, Keeway TX
2015. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megcsinálod a B125-öt, és akkor 125 ccm-ig nézelődhetsz.
2015. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kozuton szeretnem hasznalni,a buszozast valtanam ki vele,olyan 100km-es korzeten belul.Egyelore nem tudok valtani,de nyilvan egyszer mindent meg kell tanulni,raadasul mivel a motorok nagy szerelmeim,mindenkepp szeretnek majd nagyobb jogsit is,ha eljon az ido,egyelore fiatal vagyok (18) illetve praktikusabbnak is talalom,mint az autokat. Ugyhogy a valtasba beletanulok,azzal nem lesz baj.
2015. jún. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!