Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam az autóm, nagy motorra...

Eladtam az autóm, nagy motorra szeretnék beruházni, egy fiatalabb Hayabusat néztem ki itt a városomban, mennyivel több kiadás mint egy autó? Nem sokat használnám, leginkább hétvégente, és napközben elmenni ide oda.

Figyelt kérdés

Amitől kicsit tartok az anyagiak, pár hónapja hogy ismét egyedül élek

Volt már egy 600-as Hondam régebben


2015. jún. 11. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet összehasonlítani.Van motorom,meg 2 autóm is.A motort élménynek használom,az autót dolgozni,családdal kirándulni.Egy Busa fogyasztása vetekszik egy nagyköbcentis benzines autóéval, gumik,lánc pedig sűrűn cserés,és drága.Télen nem tudod használni.Mérlegelni kell,és dönteni.Széles utat!
2015. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lupara ***** válasza:
Vegyél motort ha gondolod,de ne Hayabusát.Nem ésszerű döntés a magas költségek,és a tervezett használati elképzelések miatt sem.Fiatalabb évjáratú vételára komoly tétel.Átirás 100ezer felett.Teljesitményadó (szűk 200Le),biztositás(sportmotor),mellbevágó éves költségek.Szakszerű üzemeltetése csak kopó fogyót nézve,pénztárcalapitó."Hasalós"nehéz(260kg),nem ide-oda menni való.Túl "sok" minden szempontból,az észérvek 600-as Honda mellett szólnának.
2015. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp a kérdést nem lehet értelmezni. Meg az ilyen féléket sem. Hogy milyen autót, milyen motort, milyen telefont, milyen ezt-azt vegyek. SŐT!!! Van sok kérdés hogy: Ez a csaj szép? Az a lényeg neked mi tetszik, mi kell és mire van pénzed. Mert itt minden válaszolónak igaza van . Aki azt írja hogy ne vegyél, meg annak is aki azt hogy vegyél. Elég furcsa lenne a világ ha itt néhány válaszoló mondaná meg hogy ki mit csináljon, milyen legyen az ízlése.
2015. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2015. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!