Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera 1.5 Comfort...

Nissan Almera 1.5 Comfort 2002 kiadás. Milyen autó? Megbízható? 170 000 km-el érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A km egy dolog, de 100 fölött nem szeretek autót venni, bár ez kor függő. ha 2002-es mint az enyém, kb 100 lenne a reális én 2 éve vettem 85-el, de nem ez volt a kérdés.

Apámnak volt meg van is nissanja, az előző egy 90-es primera, amostani egy Navara, tuti jószágok, ellene nem vagyok, de ne 170-el vedd

2012. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Félreérthető voltam, nem nissanom van :) csak 2002-es kocsim. Am Swift, és k...a jó :)
2012. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig állapotot veszünk és nem kilómétert!

Két egyforma autó közül is lehet egy rosszabb állapotban 50 000 km után, mint egy másik 300 000 után. Amellett figyelembe kell venni, hogy amit az óra mutat, gyakran "tájékoztató jellegű" adat.

1-es, ha nem újonnan vetted, honnan tudod hogy 85 és nem pl. 185 van benne?

Ha jó állapotban van, minden további nélkül meg szabad venni.

2012. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valószinüleg megveszem,de még jól átnézetem egy autószerelő haverral.A másik választás egy Mazda 323 f hatchback 2001-es kiadás .Nem tudom melyik olcsóbb alkatrészileg.Lehet megnézem mind a kettőt.
2012. okt. 26. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az árkategória alkatrészben, kvázi mindegy Nissan vagy Mazda.


A futott km ne zavarjon, ha megkapta amit kért simán elketyeg MINIMUM 400E-ig bontás nélkül.

Teljesen reális óraállás, 10év, évi 17000km, semmi extra, az én bömbimbe 28E ment egy év alatt, úgy hogy a cégeset is nyúztam (és 26éves már).


Egyébként megbízható gép, nem sokott sok baj lenni vele, a lambdaszonda és egyéb nem túl költséges bizbaszok szoktak elfáradni, meg a kipu lerohadni, de egyik sem egy húzós tétel.


Ha viszel magaddal kollégát a többit nem is mondom, tudni fogja.

2012. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!