Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem szokták az autótokra...

Nem szokták az autótokra nyitni a kocsiajtókat? (Bonyolult kérdés, de nem az)

Figyelt kérdés
Az én autómon már vagy 5 ajtó nekicsapás van,és már kezd nagyon zavarni,hogy a sok köcsög nem tud odafigyelni
2010. febr. 28. 18:57
 1/4 anonim válasza:

Hello

Nekem is nyitották már rá (...basszák meg)

Nem egy nagy értékű autóm van de tényleg idegesítő hogy nem képes oda figyelni a paraszt.

Akkor mi volna ha oda állnék egy M5 BMW-vel és arra nyitnák rá biztos hülyét kapnék!

De még az is köcsögség hogyha B*zi rátolat az autódra és a rendszám tábla benyomódik a vonó horogtól !

2010. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig még nem sikerült senkinek... :)
2010. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még nekem se de nem is ajánlom mert kikapom a csomag tartóból a vascsövet és azzal alakítom át a pofáját aki meg meri tenni xD
2010. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, én ilyenekre már oda sem figyelek, amióta bp-n vagyok kénytelen lakni. Én mindig odafigyelek, hogy ne érjek más autójához, soha nem okoztam kárt, még senkinek. Az én nem nagy értékű autómnak viszont minden szívfájdalom nélkül nekicsapják az ajtóikat, pl bevásárlóközpontoknál.... Ami viszont engem jobban idegesít, hogy itt egy budai lakótelepen van 1-2 olyan lekületű ember, akinek szúrja a szemét, hogy az én autóm mindig rendezett, tiszta, igaz, régi. Mégis az olyan embert sz*rrá tudnám verni, aki az miatt, mert nem tetszik az autóm, kulccsal végighúzza az oldalát, a tetőt karcolja meg, rááll az autómra, 4-5 centire, (nem szervós az autóm) stb stb stb. (Egyszer pofánerem, csak kapja rajta, hogy hozzáér az autómhoz...
2010. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!