Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a helyes vezetési...

Melyik a helyes vezetési módszer? (magyar vs angol)

Figyelt kérdés

Szóval itt magyarban ugye az a szokás, hogy keresztezed a kezed, vékony talpú cipő. Az angoloknál ez szigorúan tilos, ott fejni kell a kormányt és vastag talpú cipőben kell lenni.


Most akkor melyik a "helyes" (helyes mint legpraktikusabb és valóban legbiztonságosabb)?


Nekem a magyar módszer sokkal jobban tetszik, de viszont teherautó vezetése közben a fejés néha jobb a nagy kormány miatt, nem kell ráfeküdni teljesen, és inkább a vékony talpú cipő, abban jobban érzem a pedált.



2015. jún. 17. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a magyar a jobb.Egy gyakorlott sofőrnek szinte mind1, milyen cipő van rajta, de egy tanulóvezetőre ha ráadsz egy bakancsot, el sem fog tudni indulni, míg egy vékonytalpú könnyű cipőben simán tudja majd kezelni az autót.Ez sztem azt mutatja, hogy a vékony jobb.Kormányzásnál is rossz a fejés, persze teherautónál kényelmesebb, de ha belegondolsz, fejéssel nem tudsz hirtelen (vészhelyzetben) nagyot tekerni a kormányon, szbal sztem abból is a mi módszerünk jobb.
2015. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!