Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, számít a fiúk feneke?...

Lányok, számít a fiúk feneke? / Helyesen csinálom-e a gugolást?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nincsen semmilyen semmilyen súly / térd problémám. A fenekem teljesen "normális", gatyából nem kell feltétlen a legszűkebb. "Jól észre vehető" a fenekem. Viszont szeretném egy kicsit formásabbá, izmosabbá edzeni.

Tisztába vagyok vele, hogy a gugolásnál a technika a legfontosabb, azért is kérdezem.

A vállaimnál egy kicsit szélesebb terpeszben vannak a lábaim, a lábfejem lehetőleg minél egyenesebb pozícióban tartom.

A térdemet nem nagyon viszem túl a lábfejem elején túl, és miközben gugolok lefelé a hátamat próbálom folyamatosan egyenesen tartani ( ugye valamilyen szinten előre dől az ember ilyenkor, de ehez képest próbálom egyenesen tartani). És inkább a fenekem nyomom ki.

Semmi rugózás / megállás , szépen közepes tempóban egyenletesen csinálom. Mikor vissza érkezek álló helyzetbe a térdeimet egy kicsit - hogy ne feszüljenek - behajlítom.

Ha rosszul csinálnám, azt hogyan venném észre? ( izülefájdalmak stb...) Nem hiányzik semmilyen izülettel kapcsolatos probléma sem.



#edzés #sport #fenék #guggolás #helyes módszer
2015. márc. 14. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nézz róla youtube-on videókat és megtudod
2015. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen, ezt így látatlanban elég nehéz megmondani, de nagyon jó videók vannak :) egyébként én nő vagoyk és nekem fontos hogy a férfinak a feneke is formás legyen, de ne félj, ha becsülettel lábazol, a hátsód sem fog közben nyaralni, szóval jó lesz az :)
2015. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!