Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Finalman kérdése:

Mi a véleményetek erről a kocsiról?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék a véleményetekre, első ránézésre nektek mi jön le belőle.

Nekem az ár-km kicsit fura..

[link]



2015. jún. 17. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kereskedő. Folytassam?
2015. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tetején nincs lakkozás vagy ki van mattulva.
2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valóban jó észrevétel. Összeszedve bátorságom, miért rossz ha kereskedő? (tényleg kiváncsi vagyok, nem kötekedés kép)
2015. jún. 17. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Őszintén: soknál jártam már, jó barátom magánszemélykent foglalkozott autóeladással, és a 99 százalékuk egy átverő/hazug bagázs. Bármennyire is tetszene ott egy autó, nem venném meg.
2015. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez egy millió kilóméteres, gtk-ból lopott alkatrészekkel visszapofozott fos. Egy ilyen autó, ha tiszta, majdnem a duplájába kerül. És akkor még ott a kereskedő...
2015. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én is azért lepödtem meg, köszi a normális válaszokat megy a köszönet érte..

Amugy szerintetek mennyire megbizhatóak ezek az A3-masok? Nagyon tetszik, de olvastam hideget-meleget róla.

2015. jún. 17. 23:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Magánszemély is ugyanúgy megpróbálhat átverni. Ettől függetlenül ezen a kocsin látszik, hogy nem szabad megvenni.
2015. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az eleje azért face liftes, mert valszeg rommá zúzták és csere volt. A hegesztéseket lessed meg, a nyúlvány körül ha van valami akkor ciao....A 2.0 PD motor szeret hajtókarcsapágyas lenni, kb.200.000 körül hallani ha elkezd haldokolni...amúgy kérj kölcsön/vigyél valakit akinek van VAG-Com programja,kábel stb...2perc alatt rádugja a laptopra az Audit aztán megmondja mennyi a valós km, ill.milyen hibakódjai voltak eddig (kitörölni kitudja, hogy ne villogjon a műszerfalon a hiba, de a napló örökre tárol). + a csöpp 100kg-om alatt az A6 ugyanilyen bőre nem táskásodott ki 250.000km alatt...nekem ez gyanús...egyébként nézzed füstöl-e,a kettőstömegű csattanik-e indításnál/állításnál...hm...remélem segítettem valamit:) !
2015. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Wáo :DLátom szakértő vagy. Sajnos nincs ilyen tudásu ismerősöm, valoszinüleg már kikészült volna a kérdéseimtől 😂

De köszi a választ. Nem szándékozom megvenni. Igazábol az fogott meg kép alapján, hogy az orra már az ujjab kinézetű, ami nagyon bejön.

2015. jún. 18. 00:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert aki magánszemélyként foglalkozik autó adás-vétellel (szürkén/feketén) az nem kereskedő...


Egyébként gyanús hogy törve volt. Két lámpa alatt az illesztés mintha nem lenne egyforma, de ez a fényviszonyoktól is függ, viszont a kormány és a légzsák nagyon elüt egymástól. Valóban gyanúsan olcsó, ahogy a 177000 km-t is naivitás lenne elhinni feltétel nélkül egy 12 éves dízelnél.


El kell menni megnézni...

2015. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!