Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Seat...

Mi a véleményetek a Seat Leonról (1999-2005)? Pozitívumok, negatívumok, megéri-e használtan megvenni, első autónak jó-e?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó autó, kiforrott VW-konszern technika, nagyon strapabíró, jó vezetni, minden szerelő ért hozzá, minden van hozzá, olcsók az alkatrészek, megéri használtan, jó első autónak! :)
2015. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ezt a választ olyan jó érzés volt olvasni h elvigyorodtam közben, köszi :D

tetszik is az autó és jókat olvastam róla, bár azokat nem tulajok írták, remélem találok a környező kereskedésekben egyet :)

2015. jún. 18. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Beb*szna, ha nem találnál:) Lényegében egy Golf/Bora a kocsi más gúnyában. Belsőre talán kicsit elmarad a VW-től de jó autók. De az 1.4 nagyon alulmotorizált ebben is. 1.8T, Cupra, Cupra R elég veszélyes ha olyat akarsz akkor ezerszer gondold meg melyiket veszed meg
2015. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon akarok vele száguldozni, elég az 1.4-es is szerintem :D na meg a legkevesebbet is eszi :D
2015. jún. 18. 21:21
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
Gyakorlatilag egy más fizimiskájú VW, esetleg annyi, hogy a korrózióvédelemmel a spanyolok nem állnak túl jól. Szóval odafigyelés nélkül előbb rohad ki a feneked alól, mint egy golf.
2015. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó választás első autónak! nekünk egy 2001-es Toledonk volt nagyon sokáig és imádtuk! :) hogy pár negatívumot is írjak a Leonnal kapcsolatban: hátul nagyon kevés benne a lábtér. ezenkívül az 1.4-es motorral elég döglött és sokat is fogyaszt. az 1.6-os, 8 szelepest vedd, az egy nagyon megbízható és jó motor! remélem, tudtam segíteni ;)
2015. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nekem 2 éve van Leonom 1,6 16v 2004es

igazából mindent írtak róla + és - is minden helytálló róla annyit írnék hogy az 1,4 felejtős ma értünk haza 550km mentünk fél tank benzinnel mutató szerint hegynek fel le stb.pálya nincs benne csak fő út hegynek felfele még az 1,6 is gyenge az 1,3 2 golfom jobban szedte a lábát felfelé pedig 50 ló hiányzott belőle jól pakolható jól variálható ajánlom a deréktámasztós bőr üléssel felszerelt példányokat megéri hosszab utaknál.de motor terén inkáb cserélném 1,9 TDI re az enyém.

2015. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN UGY HALLOTAM SEATOS KOLL- TÓL JÓ AUTÓ DE DRÁGA AZ ALKATRÉSZ
2015. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Leonom van 1.9PDTDI ARL TopSport 150LE + tuning 200LE 420NM csak ajánlani tudom élményautó mondjuk ezek 1.4-2m-be mennek ha elég a 110LE vegyél 1.9TDI-t az is jó..
2015. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!