Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 300. 000 ft körül egy suzuki...

300. 000 ft körül egy suzuki swift kb 90. 000-120. 000 km-el,1. 0-1.2-es motorral, benzines, jó választás lenne első autónak?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim, nem szeretnék 170-el száguldani, hogy megdögöljek az első kanyarban, szimplán legyen megbízható, és jól működő.
2015. jún. 18. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Jah és persze fel tudjam tartani, tudjam tankolni és lehetőleg az alkatrész se legyen bele BMW szintű árkategóriájú.. :-)


Így is jó egy ilyen kaliberű autó?

2015. jún. 18. 21:11
 2/8 Vizéli László ***** válasza:
89%
Szerintem nem rossz elképzelés tanuló autónak. Rengeteg van belőle ami le viszi az árát. Másrészt ha valami baja van fillérekből lehet javítani. Vállalható szerintem.
2015. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a családban gyűrűnk egy swiftet 13 éve. Igénytelen autó, ritkán kell költeni rá, akkor is keveset. A másik oldalról szerintem első sorban városi közlekedésre alkalmas. Országúton autópályán nem kényelmes (fapados, zúg, gyenge a motor (1.0), rossz az úttartása, kicsi a tömege és tényleg papírból van). Szóval alapvető mi is városban használjuk, de néhányszor előfordult, hogy hosszabb utakra kellett vele menni. Egyszer-egyszer ki lehet bírni, de ha gyakrabban kell hosszabb útra menned, akkor nem javaslom.
2015. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Papír,tény és való.

Viszont a 3 ajtós 1.0-es swiftemmel örömmel jártam le szegedre pestről simán 130 utazó. Ki sem akartam szállni,olyan kényelmes volt. Átültem egy astra-ba,az kínzás volt.

Milyen úttartási gondok? Futóművet kell állítani néha

napján kistesó,az ablakot pedig feltekerni autópályán.

2015. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Suzuki Swift az egy papír autó! Ha életben akarsz maradni egy baleset után nem veszel ilyet!
2015. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha olcsó és igénytelen autót akarsz akkor jó, de akkor szerintem 1.3-as keress, valami normálisabban felszereltet, amiben van légzsák,klíma...


Esetleg egy 1.6 szedánt :D

2015. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1.3 8 szelepest vegyél, azok már vannak ennyiért, elnyűhetetlen az egész kocsi. A 16 szelepes motor erősebb, de az 100 000km felett eléggé zabálja az olajat (típushiba) és kevésbé megbízható, mint a 8 szelepes 1.3. 1.0 - ás motorral csak akkor vedd meg ha az 5km el arrébb lévő Tescoba akarsz csak menni vele heti 1 alkalommal és ennyi, amúgy egy kalap **** a motorja, nagyon gyenge. Légzsákos példányok alapból ritkák, de ha találsz is olyat, amit érdemes megvenni, és nem full fapados, az drágább lesz, mint 300 000 az tuti.
2015. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

városban inkább az 1000-es. az 1.3-asokból 96 után aluszelepfedeles motorokkal szerelték amin sok minden más mint a korábbi lemezszelepfedeleseken. első autónak a suzuki jó választás. 300000-ért fapados??? hm... és 365000-ért vettem 2000-es 1.3 FULLEXTRÁS ÖSSZKEREKES SWIFTET. fullextra alatt értem:

ülésfűtés klíma abs servo légzsák lámpamosó elektromos ablakok elektromos tükrök elektromos fényszóróállítás stb stb

2015. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!