Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok véleményt mondani a...

Tudtok véleményt mondani a Vizclear HD nevű autós napellenzőről?

Figyelt kérdés
Ajándékba néztem, ugyhogy mindenképpen szeretnem tudni, hogy tenyleg jo a termek, vagy sem.

2015. jún. 19. 18:11
 1/8 ANDREAS52 válasza:
100%

Én nem próbáltam, de angol nyelvű vélemények alapján ÁTVERÉS ! Mert túl kicsi (alacsony termetű vezető nem lát keresztül rajta), torzít, homályos. Semmi köze a HD jelöléshez.

[link]

2015. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nálam van egy az Apám vette. Tesztelem már egy hete.

De nekem fölösleges, nincs értelme. És azt azért megkérdezném biztonság technikailag valaki tesztelte ezt?

Egy erőteljes fékezésnél vagy ütközésnél gyakorlatilag lefejeled. Ha a nappalit használod akkor a plexi meg a csatja zúzza szét a fejedet, ha az éjszakait akkor a nappali mint egy penge előre áll és szerintem minimum megskalpol. És mi van a légzsákkal ha az is van? Beledurrantja a képedbe az egészet? Amikor kiszállok fel kell hajtani mert útban van ki és beszállásnál lefejelem. Inkább egy szemüveg ami minden irányból véd mert ez csak szemből de mellette a nap még besüthet. Persze ezek csak az én gondolataim senkit nem akarok lebeszélni meg lehet venni és ha nem tetszik vissza lehet küldeni.

2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Semmit nem ér, csak árt!!!

Ha szembe süt a nap még jobban felerősíti. Ütközés esetén rendkívül balesetveszélyes! Be kéne tiltani!

Senkinek eszébe ne jusson megvenni!

2015. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Van valaki aki kipróbálta és leírná a tapasztalatát. Mert ez - Nálam van egy az Apám vette. Tesztelem már egy hete.

De nekem fölösleges, nincs értelme. - értelmezhetetlen.

2015. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem bevált! Mindennap használom! Most hogy lejjebb van a nap, napszemüveg helyett használom! Este viszont jól megszűri a fehéres fényeket a szembejövő autóknál! Én nem a WS Teleshoptól vettem, autós boltból ugyanezen a néven kevesebb, mint féláron!
2015. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezer forinter mar a jofogason is vehetsz :D
2016. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért de hogy láthatod a valóságot HD-ben?? A valósűgot nem lehet nagy felbontásban látni. És nagyon balesetveszélyes.
2016. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Scherer jancsi válasza:
Ennyire hitvány balesetveszélyes terméket még nem vásároltam életemben. Két hét után ezer darabban a kukában végezte! Semmit, de semmit nem szabad vásárolni a teleshoptól!
2017. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!