Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a 2005 és 2011...

Szerintetek a 2005 és 2011 között gyártott Swiftek közül az 1.3-as vagy az 1.5-ös a jobb motorú? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Vezettem már 1.3-ast, az is nagyon fürge volt, az 1.5-öshöz még nem volt közöm de csábít nagyon :) kaptam 2 nagyonjó ajánlatot a közelben ezzel és azzal a motorral is, a véleményetekre hagyatkozom :D :) előre is köszi :)

2015. jún. 20. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magam is vezettem már 1.3-ast,őrület hogy mit megy,eszembe sem jutna nagyobb motorral venni.

1.mert nem is biztos hogy nagyobbat lép

2.nincs lakókocsim,melyet vontatni kéne

2015. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk két 1.5 -ösünk van, mindkettő automata GS változat.

majdnem egyszerre vettük, 2005 ben gyártott példányok. Hibátlanok azóta is..csak a kopó alkatrészeket kellett cserélni. egyikben sem cseréltünk még gyertyát, sem fékfolyadékot, sem hűtőfolyadékot. A klíma mindkettőben pompásan hűt, és mindkettő megy mint a barom.


volt ezresünk, 1.3-asunk, és 1.5 ös is...mindegyik automata.

örök darabok, elnyűhetetlenek. az ezres is, és a WagonR is vontatott, semmi gond nem volt, az automata váltó azt is vitte.


tudnak ezek a japók.

2015. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek az új Swiftek.. remélhetőleg nemsokára még lejebb megy az ára és lesz egy ilyen is itthon :)

Olcsó fentarthatóság és a motorja... pfff na az valami csoda :D

Nagyon megy, jó huzatja van és a világból is kimegy. Bár ez a jó huzat 130ig tar, de ügye kishazánkba nem is kell több. Az 1.3as az nagyon pörög 130nál és elég hangos, az 1.5öst annak ajánlom, aki autópályán járkál és zavarja a hangja :)

2015. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.5-ös jobban megy, jól is fogyaszt, és nem érinti őket az 1,3-asokra jellemző vonyító, majd megkotló manuális váltó.
2015. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.3-as hátránya csak a váltó, ezenkívűl bőven elég. Bár így a váltót figyelembe véve inkább 1.5-t vennék, ott nincs ilyen para.
2015. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.5
2015. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!