Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyik éri meg...

Első autónak melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Én ezekre szűkítettem a kört fenntarthatósági szempontból,de örülnék pár véleménynek vagy tapasztalatnak.

Fiat Punto,Suzuki Swift,Opel Corsa B esetleg még Mazda 323.

Az is benne van még a pakliba, hogy lehet ételfutár leszek akkor, de ezt még nem tudom.Ja és csak nekem lenne nincs még családom.



2015. jún. 20. 21:05
1 2
 1/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
93%

Abból indulok ki, hogy ételfutár akarsz lenni.


Ebben az esetben a legigénytelenebb azaz a legolcsóbban fenntarthatóbb autót válaszd.


Én vagy a Swift-et vagy a Corsa-t választanám.

2015. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Swift vagy 323. Ha ételfutárkodni akarsz akkor nem árt ha kicsi a fogyasztás és mellé még bírja a strapát is. :)
2015. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sejtettem, hogy a Swift nyer :) A Punto ennyire szar? pedig én azon gondolkodta erősen, mert azt hallottam keveset eszik és olcsók alkatrészek is.
2015. jún. 20. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet keveset eszik,meg olcsó hozzá az alkatrész,de ha miden héten cserélni kell benne valami az olasz precizitás miatt, akkor annyira az se fa.a. A swift ugyan ez,tehát : keveset eszik,olcsó alaktrész ,csak sokkal jobban bírja a strapát. Haveromnál volt egyszer 2 hétig egy bérelt swift,mert az ő autója szervízben volt.. Hát adtunk neki rendesen,de nem tudtuk kinyírni.. meg is jegyeztük,hogy leközelebb vmi audit vagy bmw-t veszünk ki megnézzük,hogy azok bírnak-e ennyit,mint ez a kis japán igénytelen jószág, amit alapszinten úgy összeraknak kb. amit már a németek prémiumnak hívnak. Amúgy én mazda 323-at venném ezek közül.
2015. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Sorrend a futárság miatt:

-Swift 1.0

-Swift 1.3 8v

-Corsa B 1.5D

-Corsa B 1.2

-Punto 1.7D

-Punto 1.1

-Mazda 323

2015. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindenkinek!Csak 350ezer jött össze szóval remélem találok valami elfogadhatót ennyiért.
2015. jún. 21. 22:15
 7/12 anonim válasza:
Szerintem egy 1es vagy 2es golf egy masszív autó.Szerintem tökéletes első autó.
2015. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ennyiért már használható swiftet vagy astrát simán lehet találni.
2015. jún. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, majd meglesem.Esetleg tudtok Budapesten "jó" használtautó kereskedést?
2015. jún. 23. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a Punto normálisan volt használva, akkor örök élet ahogy a többi is. Egy autó megbizhatósága attól függ hogy milyen a gazdája, teszem fel egy 1.0-ás Swift-et nem hajtunk szarrá hanem ha a gyorsaság számít akkor veszünk valami nagyköncentis autót, ha nem telik rá, akkor meg megelékszünk azzal ami az adott típusnak a legoptimálisabb. Lehet ezért lepontoztok de nem bánom. Sok autóról ezért alakult ki a rossz vélemény mert a sok gyökér nem tudja hogy mire való és széthajtja, költeni nem tud rá, inkább jár vele addig amig szét nem hullik, majd lehajítja és szidja hogy milyen szar, de abba nem gondol bele hogy valójában ő volt a seg*gfej.
2015. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!