Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy AM-es jogsim. Ha...

SanyaZ kérdése:

Van egy AM-es jogsim. Ha utast akarok szallitani simsonnal es rendszamot rakatok ra az ugy mukodhet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mert az am-es jogsi nem jogosít fel rá hogy személyt szállíts
2015. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá egy NEM kezdő (több mint két éves) A1-es jogosítvány, majd műszaki vizsga és biztosítás a Simsonra. Utána csajozhatsz.
2015. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már ha sikerül rendszámot szerezni rá. Inkább vegyél egy 125-öst és csinálj jogsit.
2015. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szeretem a motorokat.. csak a simsonom :DD Köszi a valaszokat! ;)
2015. jún. 24. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
simsonnal ne akarjál 2 embert vinni mert irtó gyenge, alapból is gyenge, de ha ketten ültök rá, naptárban mérheted a sebességek közti időt, már ha egyáltalán elindul.
2015. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó csak a te simsonod szar! a simson nem gyenge
2015. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Almáska, nekem nincs simsonom, nem is volt és ingyen se kellene. Életemben két simsonnal mentem, az egyik szar volt, a másik még szarabb, pedig a gyerek nagyon fényezte hogy milyen jó motorja van :) Élvezd a simsonod, de én motorozni szeretek, nem tákolni egy fostalicskát naponta vagy hetente...
2015. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 S70E ***** válasza:
Hali!Tudod,az a gond az ötleteddel,hogy a mocid elveszti azt az "előnyt"amit segédmotorként tud.Azt,hogy csak biztosítás kell rá,és már motorozhatsz is,persze egyedül.Ha levizsgáztatod motorkerékpárnak,akkor hordhatod műszakira+elvileg csak gyári megoldásokkal engedik át!Szerintem(nekem is van egy)nem éri meg.Jó motorozást,persze csak"szabályosan"!
2015. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem érné meg! Én is gondolkoztam ezen még anno, mikor letettem az AM-et! De ez nem így működik, és nem is lenne értelme! Nekem is van egy S50B Simsonom és egyáltalán nem tartom gyengének! Ha gyenge a Simson akkor ott valami baj van! Jó 2 emberrel kajak gyenge azért, de egy emberrel lazán megy! Akinek meg nem, az fogyjon le 50kg-t vagy szerelje meg! Ettől függetlenül érdekes nekem elindult úgy hogy ült mögöttem a haverom és ment is rendesen, csak kevesebb a vége meg dombon már nehezen megy fel! Szóval nem igazán értem hogy miről beszél pár előző de mindegy is!
2019. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!