Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sx3-on tanulok vezetni,...

Suzuki sx3-on tanulok vezetni, az otthoni kocsink viszont egy Ford focus st kombi. Eléggé félek ettől a "hajótól"?

Figyelt kérdés
Szóval amíg utas voltam/vagyok fel sem tűnt, hogy mennyire hosszú és széles a kocsi, viszont néha gyakorlásképpen elhagyatott utakon szoktam vezetgetni a szüleimmel, és rettenetesen rossz, hogy ennyire nagy a mi kocsink, amin meg tanulok az pedig egy kis "izé" :D és hát oké még nincs meg a jogsim, stb, de előre félek, hogy pl parkolásnál mi lesz.. félek, hogy nem fogom tudni megszokni :S :D vagy hogy "elméretezem" a dolgokat :S
2015. jún. 22. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
SX4-en tanulsz esetleg. Majd édesapád megtanít és gyakoroltok. Miért nem egy hajón tanulsz, ha ekkora a családi autó? Én benzines Yarison tanultam, mert a családi egy szintén benzines Swift..
2015. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt jelenti a rutin hianya.


Ha Suzukin tanulnal es utana egy Ladaba ulnel, azt sem erezned - nem azert, mert annyira mas, hanem mert azzal lennel elfoglalva, hogy jaj hol a kuplung, jaj hol van ezen az egyes, jaj mennyire kell nyomni a feket, jaj hol a tukor.


Turelem, gyakorlas, gyakorlas, gyakorlas, es gyakorlas. A kotelezo 20-30 ora alatt senki nem tanul meg vezetni, maximum a tanuloauto legalapvetobb kezeleset. Par szazezer kilometer utan tok mindegy, milyen 'hajoban' ulsz vagy epp egy Smart-ban, rutinbol megoldod.

2015. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja, igen, elírtam:/:D bocsi

azért, mert kifejezetten egy oktatóhoz irányított több ismerősöm is, akik ennél az iskolánál tanultak, hogy ő a legjobb. (a többiről én is úgy hallottam, hogy üvöltöznek, nem tanítanak, stb..) szóval az oktatót figyeltem, nem a kocsit.

2015. jún. 22. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon megtanulsz autót vezetni; teljesen mindegy milyen autó az, el tudod majd terelgetni. Megszokni meg kb. egy hónap alatt fogod az új autót.
2015. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) csak félelmetesnek tűnik a mi nagy kocsink, de remélem nem lesz gond:))
2015. jún. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!