Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen polo 1.4 60 lóerős...

Mrg09 kérdése:

Volkswagen polo 1.4 60 lóerős első autónak szeretném . Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt. 97es évjáratú. Télen megette a 7 litert, de volt, hogy többet, nyáron 6 liter alatt fogyasztott. Miután rendbe rakattam nagyon megbízható autó lett, bárhova elmertem indulni vele, a világból kivitt volna. Az olajat zabálta, de a motorja nagyon szépen simán járt, soha nem produkált semmilyen rendellenességet.Az alkatrész viszonylag olcsó. ja és pályán is rendben volt, simán lehetett vele minden erőlködés nélkül 140-150es tempót tartani. Egyszóval jó kis autó volt, én szerettem.
2015. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lupara ***** válasza:
Könnyen vezethető,jó választás első autónak.Méreteinél fogva kis helyen elfér,bármilyen manőver jó kilátás mellett elvégezhető.Kezelése műszaki szempontból nem igényel semmi plusz figyelmet.Törekedj megfelelő állapotú vételére,fenntartása sem lesz megterhelő.
2015. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek (is) tökéletes.
2015. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!