Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autó...

Szerintetek melyik autó szebb? Audi A4 B8 vagy Alfa 159?

Figyelt kérdés

1.8 TFSI és 1.8 TBI motorral kb. egy árban lennének?

Tudomásom szerint műszakilag mindkét autó rendben van.


[link]

[link]


2015. jún. 23. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Audi
2015. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Műszakilag, tudásban és megbízhatóságban is rommá püföli az Alfát.

A formája az már ízlés dolga, nekem mindkettő tetszik, de az Audi a számomra jobban tetsző letisztult irányvonalat képviseli.

Nekem volt 159-esem és imádtam, mert vezetési élményben és divat-faktorban viszont az olasz veri az ilyen szempontból kicsit sótlan németet, és az Alfából annyira ki se néznek. Valamint az Alfás közösség egy külön kis világ, ahol mindenki köszön a másiknak, és ha lerohadsz előbb-utóbb megáll segíteni egy másik cartárs, ilyesmik. De a 7 hónap alatt sok apró és bosszantó hibája volt, ezt a részét meg utáltam. Beakadt a zár, elromlott a világításkapcsoló, meghülyült a xenon, fals értéket mutatott a tüzelőanyag-tartály visszajelző, kétszer leállt 140-es pályatempónál, stb. Lehet csak én fogtam ki, de mástól is hallottam hasonlókat. Utána lecseréltem egy A6-ra, igaz drágább volt fenntartani, de jobb is volt. Jelenleg egy BMW 4-est használok, életem eddigi legjobb autója.

2015. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a szépség a kérdés - mert csak ez volt a kérdés - akkor Alfa. Az Audi számomra olyan semmilyen. Nem szép, nem érdekes, nem különleges, csak egy autó-formájú autó. Az Alfa 159 viszont szép. Nagyon.
2015. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindig az olaszok rajzolják a legszebbet!!!
2015. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Audi
2015. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Alfa sokkal szebb,egyedi. Azt megnézik az utcán a nem hozzáértők is. Az Audi csak egy tucat virsliforma drabál autó. És sajnos rávetül idehaza a bunkó gengszter politikus tulaji kör árnyéka.
2015. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ízlésen kár vitatkozni, az én szememben felveszi az Alfa a versenyt külsőre az Audival, minden másban az árnyéka
2015. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Alfa 159 már egy teljesen más világ mint elődei, maximálisan megbízható, persze nem mindegy hogy kitől és honnan veszi az ember, viszont ilyen téren Audi-bol vagy BMW-ből is kifoghatsz olyat ami hetente produkál valami hibát és a szerelővel már haveri viszonyba vagy annyit találkoztok. Alapjában nem rosszabb mint az Audi, kinézetre pedig lenyűgöző, nekem is 159-em van, én nem használtan vettem, nincs is vele probléma, megy mint a golyó.
2015. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!