Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik ajánlanátok? (többi lent)

Melyik ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szervizelés, fogyasztás meg, hogy mennyire "élvezetes a vezetése" érdekelne.

2 kiválasztott: Alfa Romeo 166 3.0 (2003) Audi A6 quattro 3.0 (2003) Árban, futott km-ben majdnem megegyeznek.



2015. jún. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából mindegy, az Alfák betegágyak tudnak lenni, de az Audinál is ott a nagy motor meg a quattro, ha valami elfossa magát nem lesz olcsó egyik sem.


Állapotot nézz inkább.


Fogyasztásra ott a spritmonitor.de, a vezetési élményről meg annyit hogy próbáld ki mindkettőt.

2015. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Ment a zöld de még várnék 1-2 választ (még is hülyén nézne ki, ha oda megyek "figyelj akkor most kipróbálom és hívlak majd" :D)!
2015. jún. 22. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Használt Alfa-nal nagyon észnél kell lenni mert nem ismered a tulajd, nem tudod hogy használta a kocsit, mikor cserélte az olajat, milyen olajat tett bele, ha baj volt vele akkor mennyi idő után csináltatta meg és meddig járt vele hibásan stb., annyit tudsz amit az eladó mond de az meg az égig magasztalja hogy vedd meg tőle. Maga az Alfa kegyetlen jó autó, de ha rossz kéz alól veszed akkor szopóroller.
2015. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tettem mint ahogy a legelső hozzászóló, kipróbáltam őket. Én az Alfát tartottam jobbnak. Kasznin nincs sérülés motornak szép hangja van, nagyon jól húz tehát eldőlt nálam. Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!