Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Speciálisan Lupo szakértő...

Speciálisan Lupo szakértő autószerelőt tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Ha lehet, Borsod megyében vagy ahhoz közel szeretnék találni valakit. Az autónk Lupo 3L 1,2 TDI jelenleg szerelőnél van, vagy 20 dolgot kicserélt már rajta, ráköltöttünk sokat, amennyiért vettük, annak a kétszeresét lassan, szeretném másnak is megmutatni az autót, mi a véleménye róla. Ezek után megtartsuk, vagy adjuk el, szabaduljunk tőle, nem tudom a kocsi ennyire ramaty vagy behúzgáltak szépen, kérem aki tud valamit, segítsen!!!

2015. jún. 24. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit költöttetek rá akkor maradjon, vagy úgy próbáljátok meg eladni, hogy minél kevesebbet bukjatok rajta. Ezekbe az autókba drága az alkatrész és ritka is, úgyhogy ne csodálkozzatok. Megérdemlitek a leckét. Legközelebb nézd meg, hogy mit veszel.
2015. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdéses,hogy mennyiért vettétek ugye...

Amúgy szerintem is ha már annyit költöttetek rá akkor azért már valahogy azt a keveset még rá kellene költeni,hogy jó autó legyen aztán 100E km ig semmi gond nincs vele,akkor jó lehet nagyon,hiszen gondolom az alacsony fogyasztása miatt vettétek,és valóban el tud menni 3 literrel,csak elég szívás tud lenni mikor rá kell költeni sokat a PD TDI-re :S

2015. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már húsz dolgot kicseéltetek rajta, akkor annak jónak kell lenni. Persze, kérdés, ezek izzók volta, nyári gumik, fékbetétek, olaj/szűrők, stb..

Ha amotorral van baj, azt egy motorszerelő meg kell hogy javítsa, nem nagy durranás.Ha a turbó/hűtője az már árban kemény, de egyszer kell cserélni..

A lupoba baromijó olaj kell..

2015. jún. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezzel még nem lettem okosabb. A történet lényege, hogy az autót elromlása után egy sima autószerelőhöz vittük, aki bütykölt rajta valamit, de nem tudta megjavítani. Majd kerestünk olyat aki ilyen automata váltós kocsikkal foglalkozik, az ország túlsó végén van, na ekkor kiderült, hogy sokmindent szétbarmoltak a kocsinkban, a szerelőnek kár volt hozzányúlnia, ezért kellett több mindent kicserélni, mint amennyi baja volt eredetileg. Váltóval kapcsolatos dolgok, munkahenger, váltó hidraulika, robotkar, rengeteg lógó csapágy, és még a váltóhoz hozzá sem nyúlt, de ezek után már azt javasolta a váltót is ki kéne cserélni, mert ki tudja milyen állapotban van. A szakértő szerelő véleménye, hogy vagy adjuk el így ahogy most van, vagy költsünk még rá, hogy autó legyen belőle. Ezért szükségem lenne még egy szakértő véleményre, több szem többet lát alapon. De itt a környéken nincs senki ilyen, pedig jó lenne a közelben találni valakit, de úgy látszik ez a sötét Borsod már csak ilyen...
2015. jún. 25. 09:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: köszi az ítéletalkotást, mondjuk nem azt kértem, hanem segítséget, ez nem az, persze megérdemeljük a leckét, mert mindenki azt kapja amit megérdemel, de ezért kár volt kérdést kiírnom, hogy ezt az orrom alá dörgöljék!!!!
2015. jún. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!