Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit kereshetnek azok akik...

Mennyit kereshetnek azok akik ilyen autókat vesznek?

Figyelt kérdés

Rokonokról van szó. Fiatal házaspár. Két kocsijuk van. Biztos forrásból tudom, hogy a két kocsijuk összesen 38 millióba került. Mindkettőt vadi újan vették, hitel nélkül kp-ra. Egyik még 1 éves sincs a másik meg 2-3.


Szerintetek mekkora jövedelem kell ahhoz hogy valaki ezt megengedhesse magának? Csak úgy kíváncsiságból.


2015. jún. 24. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3 milliós nettó. Bár meglepően ostoba akkor 38 millióért KP-ra vesz autót.
2015. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi penzért pazarlás kp.-s kocsit venni. Erre van a nyílt végu lizing, szépen leírjuk a havi torlesztoket a haszonbol, a végén meg megjeloljuk az asszonyt, mint aki megveheti maradványértéken.
2015. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó hát lehet valami ilyen spekulációval vették. Nem tudom, nem a könyveljük vagyok:) Az biztos, hogy nem hitelre.

De a kérdés akkor is adott. Mekkora jövedelem kell ehhez?:)

2015. jún. 24. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez néha engem is elgondolkodtat. Egy 30millás autót a legtöbb ember nem engedhet meg magának. Aki már igen, annak van annyi esze, hogy ne vegye meg, csak akkor amikor már aprópénz ez. Az pedig már sokszázmilliónál kezdődik. Abból pedig már elég kevés van.

Egyedül pár eszetlen csajokat futtató vajdánál látom hogy rohad az udvar, vakolatlan a palota, de ha összejön a 30 milla, akkor ficcen az új AMG.

2015. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
K...a sokat. Egy 3 millió forintos autóra 5 évig spóroltam, egy viszonylag jó fizetés mellett.
2015. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alkalmazottak vagy sajat ceguk van?


Valoszinuleg az utobbi.


Amugy meg ha azt sem tudod mit csinalnak akkor honnan tudod "biztos forrasbol" hogy mennyibe kerult az auto, es hogyan vettek meg?

2015. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván pont neked mondták el őszintén, hogy egy összegben kicsengették a két a kocsi árát... Ne legyél naiv, aki ilyet vesz, pont azért veszi, hogy az ilyenek mint te bedőljenek...


Egyébként kis számolással, ha csak 5 évet számolok akkor is 630.000 FT havi megtakarítás kell hozzá, ami egy jól menő vállalkozás kiszipolyozásával simán elérhető.


Ha még hozzávesszük a családi vagyon/örökség felélését (1 ha szántóföld ára több mint 1 millió) akkor nem elképzelhetetlen. De majd nézd meg őket újabb 5 év múlva...

2015. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Havi szinten nettó 2,5 millió minimum.

Aki ilyen autót vesz annak más téren is vannak igényei tehát nem csak az autót veszi meg...

2015. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!