Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW E30? Tudom,...

Első autónak BMW E30? Tudom, hogy régi, de nekem nagyon bejön.

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Az autó nem minden! Ha a vele járó költségeket tudod fedezni akkor ok!
2015. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy szép, fiatalos, sportos autó. :D Azonban nem mai darab, ergo fenntartás, de hmmmmmmmmmmmmmmm

[link]

2015. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SándorÚr ***** válasza:
100%

ez inkább kultusz kocsi, ha sok pénzem lenne, meg értenék a szereléshez én is szívesen vennék egyet.

HA tanulgatni akarsz meg néha marhulni akkor vegyél egy szép kocka LAdát, de komolyan.

2015. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha van lovè ès kimèsz kakucsra vagy üres parkoloba gyakorolni akkor okè.

A tipptopp 1misi a nemtipptopp meg annyi lesz ;)

Tèlen megviccel ha nem 1.6 hanem nagyobb.

Mondjuk sose ertettem miert 3as mikor en az 5osokert vagyok oda meg a 7esekert.

De a tobb extras tobb hengeres esten tobb love kell ;)

E32-750i -t nagyon elfogadnek csak az nekem is sok.

E honapban 42-46-48-50% kedvezmenyekkel 110eft ment futomualkatreszre! Pedig csak 520i! Jol gondold at!

Tankolni is az e30 is siman 10l bever!

Egy hetvegi kocsikazas ide-oda 150-150km az 30-35l benya!

Kezdokent a biztid se lesz olcso.

2015. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél ilyet ha simán lenne pénzed E60/E90 is, de neked az E30 jobban bejön. Ha csak azért mert BMW-takarsz és most láttál egy E30-t 150 ezerért akkor felejts el.
2015. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ha tetszik meg minden akkor vedd meg, és nem is lesz nehéz dolgod, mert a neten nem sok tipusról akad még olyan sok fórum és információ, mint az E30-as BMW-ről, szóval ha bármi gond van, akár otthon is megoldhatod ha ügyes vagy. Nem mellesleg ha megvigyázod, akkor lehet pár év múlva drágábban adod el mint ahogy vetted.
2015. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jol hogy régi.. Bánt is egy picit hogy öreg. Nem "marhulni", hülyülni, arcoskodni kellene hogy "nezd hogy baszatom keresztbe", hanem normal használatra. Manapsag ritkaszámba mennek az E30asok es nekem pont ezert kellene mert ritka es viszonylag könnyen egyedibbé lehet varázsolni meg e30as körökben.szoval nekem szamit az egyediség is. Es nem, nem azert kell e30 mert "150ér" lattam egyet hasznaltauton. Hanem mert tetszik az a tipus.
2015. jún. 27. 10:55
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 szép az auto amit küldtél.
2015. jún. 27. 11:00
 9/10 A kérdező kommentje:
#4 attol hogy te inkabb az 5 illetve a 7-es szériát preferalod inkabb, attol meg masok szerethetik a 3-as szériát is. De termeszetesen tiszteletben tartjuk mindenki ízlését. :)((((valakinek meg a Fiat Multipla jon be ami szerintem undoritora sikerult, de az az o dolga hogy mit szeret))))
2015. jún. 27. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Tiszteletben tartom, csak ennyi pénznél már legyen tágas, extrás nagy kövér disznó egy sportszedán.

Ha sima sportkocsi akkor egy vérbeli kupé(pl. porsche ha már német).

Ötösbe meg hetesbe befér három hulla és négy rekesz sőr :)

Meg ott a kétzónás klima, stb.


Kérdésre visszatérve mondom simán jó első kocsinak, ha tudod a kiadásokat vállalni!

Viszont első tél előtt gyakorolj vele ha erősebb motorral veszed, mert okozhat meglepetést!

2015. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!