Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HY. Találtam otthon egy...

HY. Találtam otthon egy merevlemezt a régi gépből. Windows Vista van rajta. A merevlemezt betettem az új gépbe, de sajnos nem indul el a Windows rajta. Bejön a vistás csík, elkezdi tölteni, de aztán kékhalál. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Csökkentett módban is próbáltam, ott eljut a DRIVER betöltéséig, aztán kékhalál. Fontos lenne, hogy elinduljon. Hogyan oldhatnám meg?

2014. jún. 24. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy mert másik gép adatait tárolta a winyó és a vista ezt keresi
2014. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Nem fog elindulni, mert az MS termékei nem tolerálják, ha cserélik alattuk a hardvert.

Tedd be a gépben lévő winyó mellé és a rajta lévő adatokat mentsd le!

2014. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi. hát kár, hogy nem tudom sehogy ezt elindítani. (pedig a haverom XP-s merevlemezét elindította a gép :( ) Azért lenne fontos, hogy elindítsam, mert le kéne pár program termékkulcsát szednem.
2014. jún. 24. 14:54
 4/7 Tengor ***** válasza:
#3 a számlákon rajta kell lennie a kulcsoknak.
2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát de nem tudok már neked sehol office 2003-hoz számlát keresni. a gépet meg eladtam az oldalán a Vista kóddal. És most kéne
2014. jún. 24. 14:58
 6/7 Tengor ***** válasza:

Nekem ugyan nem kell a kulcs. Libre Office-t használok.

Akkor kb így jártál. A matricák nélkül egyébként sem legális a verziót, amit felteszel, szóval olyan mindegy, hogy van-e kulcsod v. nincs.

2014. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsii. elírtam. hát akkor így jártam. Na mind1. Formázom, és újratelepítem.
2014. jún. 24. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!