Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem egy autót - a tulajdo...

Kinéztem egy autót - a tulajdonosa kint van az USA-ban. Törzskönyv nincs, nem vette át. Passzív állapotban van. Az eladó nem hajlandó kiváltani, mert ez az én dolgom ha megveszem és fizetem. Mit gondoltok, megvehetem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Raktad már magadat cumira?most itt egy remek alkalom:)Hagyad már a törzskönyv nélküli autókat..legendás nagy tréfa de nem annak aki fizet
2015. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy nem hajlandó kiváltani? Ha el akarja adni akkor jobb ha kiváltja vagy felhatalmaz valakit, hogy a nevében intézze el. Az ő dolga, hogy kiváltsa. Ha ugyan nem lopott az autó.
2015. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha paszív a torzskonyv akkor semmi gond. Ha nem vette át annak idején a torzskonyvet akkor egy évig tárolta az okmányiroda, utána pedig megsemmisítette. Ugyanúgy át tudod íratni mintha meglenne. Semmi plusz koltség vagy tehendo nincs vele. Elotte azért informáld le a kocsit az okmányirodánál 2300 forintért. Ha minden oké, akkor mehet a vétel.
2015. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Felejtsd el azt az autót. Az eladó viselkedése nem korrekt, ilyen adásvételbe nem szabad belebonyolodni. Keress olyan autót, amelyiknek van törzskönyve. Törzskönyv nélkül az eladó aktív közreműködése nélkül necces az átiratás, az eladó pedig nincs a közelben és nem is együttműkő - ilyenkor a rosszabbak variáció legyen a meghatározó a döntésebben: se pénz se autó
2015. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
#4 Egyetlen autó kereskedésdésben árult beszámított autónak sincsen torzskonyve. Ezek ugyanúgy passzív státuszban vannak mint a fent említett kocsié. Hidd el, minden nap ezt csinálom, semmi gond nincs vele. Kulonosen ha az okmányirodában leinfózza a kocsit teljesen legálisan 2300Ft-ért a vásárlás elott.
2015. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az én autóm is kereskedésböl van, nem volt törzskönyve, volt is belőle cirkusz, a régi tulajdonos segítségével viszont megoldottuk. A kérdéses autó állítólagos tulajdonosa Amerikában van, s nem is igazán együttműködő a viselkedése. Az okmányiroda sem biztos.hogy kiad adatokat, nálam csak a tulajdonos közreműködésével írták át az autót törzskönyv nélkül.
2015. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszadást, folytatom az okmányirodában :)
2015. jún. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!