Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan lehet tudni hogy kell...

Honnan lehet tudni hogy kell e motort cserélni az autóban?

Figyelt kérdés
Van egy eladó Volkswagen Golf 3-asom 1.4 benzines (1992es évjárat) és tegnap voltak megnézni. Az autó beindul csak ingadozik az alapjárat és fullad az autó. A neten azt olvastam hogy az injektor hibája lehet hogy cserére szorul. Vagy még az olaj cserét olvastam, illetve a henger tömést és a dugattyúkat. De a gyerek meg azt mondta hogy lehet hogy nincs benne kompresszió és akkor az egész motort kell cserélni. Szerintetek mi lehet a problémája. Nőből vagyok sajnos nem értek hozzá. Az autót is csak úgy kaptam de nekem nincs jogosítványom így megszabadulnák tőle. Előre is köszönöm a segítségeket. :)

2015. jún. 25. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"ehet hogy nincs benne kompresszió és akkor az egész motort kell cserélni."


Kizart. Olajcsere is hulyeseg.


Alapjarati allitomotor, esetleg injektorok, gyujtas, legtomegmero... Vidd el egy normalis szervizbe, ahol nem vagnak at.

2015. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

A kedves vásárlók jelentős hányada sportot csinál abból, hogy lefikázza az eladásra kínált autókat. Természetesen minden vásárló szakmabeli, sőt vérprofi szerelő, különösen ha nőből van az eladó. (az ilyenek csupán emberbaráti szeretetből veszik meg az autót.... persze!) Na ekkor kell azt mondani, bocs, de Önnek nem eladó a jármű.

Nézz szét a baráti körben, biztos akad egy szerelő, akinek hinni lehet az állapot felmérésben. Ha nem értesz hozzá, idegennel ne menj bele javíttatásba, felújításba, vigyék el úgy ahogy van.

2015. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Millió meg egy hiba okozhatja ezt. Te nem értesz hozzá, a tanácsadóid sem, a vevő meg ezt látta és gondolta bekamuz valamit hátha megeszed.

De sajnos jelen állapotban kb vasárnál valamivel többért lehet eladni

2015. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak kilincset kell rajta cserélni és máris olyan lesz mint újkorában. :D
2015. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :D
2015. jún. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!