Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kuplug lamella fémbetét...

Simson kuplug lamella fémbetétes vagy bakelit?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem fém betétes parafa lamellákat amiből 3 1mm híján olyan vastag mit a 4 bakelit. Hogyan tudnám kihézagolni azt az 1mm vagy inkább vegyek bakelitet?

2015. jún. 27. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
A simson s51-es eredeti kosárral kihagytam bocsi :D
2015. jún. 27. 11:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Összeraknám, aztán valami lesz...működni fog, az az egy lekopik idővel..

ne vagyél bakelitet.

2015. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az utolsó látszik ilyen paraszt gyerek "jó az csak ne kelljen gyalog menni" természetesen az úgy szar bakelitet vegyél bele németet! nagyon sokáig bírják nemtudom mi bajod a bakelittel
2015. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A parafa lamellák nekem nem váltak be. A bakelit lamella 2-3 hónap állás után sem állt be, a fém betétes parafa rendszeresen összetapadt. A bakelitet ajánlom tehát mindenképp. Nem egy drága tétel, vegyél akkor már olyat, ami méretben is stimmel.
2015. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy is felhúztam magam és vetem gyárit 4 et bele :D csak össze kell rakni szerintetek belekezdjek?
2015. jún. 30. 19:54
 6/9 A kérdező kommentje:
tulsokat nem értek hozzá bár megmutaták hogy lehet a rugot meglazítani hogy kijöjönek a lamellák
2015. jún. 30. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
s51? s50?
2015. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jah...az se mindegy, hogy 50-es vagy 51-es blokk..az egyiknél egyesével kell a lamellákat és a hézagolókat, a másiknál egyben van ha jól emlékszem mikor visszarakod.
2015. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
s51-nél tányér rúgó van
2015. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!