Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik családi autó fogyasztja...

Melyik családi autó fogyasztja a legkevesebbet amelynek kivitele kombi vagy egyterű, illetve 4-5 évesen meg lehet kapni 2,5 millió alatt?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 10:24
 1/5 anonim válasza:
Honda insight, hybrid városban 4liter körül mozog, retro babakocsink van ami kissé nagyobb mint a szokásos és simán belefér! Csehországban élek ahol utálják a japán autókat, de mindenki megnézi, nagyon csendes keveset fogyaszt de nem egy rakéta... lomha egy kicsit de spórolsz vele az tuti, szerviz sem drága mert ugye hallgattam hogy majd a szerviznél majd a szerviznél.... nem kell beszarni! nem romlik mint egy VW stb.... kötelező is elég jó árban van mivel 1.3as motor van benne. Ha érdekelne írj priviben, én tökéletesen meg vagyok vele elégedve előtte dízelem volt kombiban, de szerintem ez sokkal jobb, a pénztárcám is dicséri meg én is... Jah a dízelbe sokkal többet fektettem szerviznél, mint ebbe (az egy ford fókusz volt)
2015. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az Ikarusz ba...i. A pocsom is ki van már az ilyen fillérba..ó férgektol.
2015. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem kell beszarni! nem romlik mint egy VW stb.... kötelező is elég jó árban van mivel 1.3as motor van benne."


Bezzeg a Honda, na abban olajat is csak megszokásból cserélnek :))

Amit én tudok ajánlani, az az Opel Astra H, 2009-es vagy 2010 elejéről találsz jókat, és bármelyik CDTI motorral nagyon jó, és keveset fogyaszt. De a Ford Focus sem rossz.

2015. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
kiegészktenem a kerdést,mert szeribtem a kérdező nem mert mindent bele írni,szóval:melyik az a lehetőség szerint nullát fogyasztó autó amire semmi nem kell költeni, sosem romlik el,ha mégis akkor a szervízbe ingyen csinálják meg,és lehetőleg új autó legyen ingyen vagy attól kicsit olcsóbban!!!
2015. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egy 4-5 évest veszel az már mind költséges lehet!
2015. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!