Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyterű autót szeretnénk...

Egyterű autót szeretnénk venni, max.10-11 éveset,1,5 millió forintig. Jelenleg 3 befutó van, ford galaxy, toyota avensis verso és az opel zafira. Melyik lenne a jó választás?

Figyelt kérdés
Sokat nem megyünk vele,inkább csak minden napi 20 km-ek,heti egyszer-kétszer 50 km. A legfontosabb,hogy megbízható autó legyen.
2015. máj. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor Opel, megbízható és olcsó a fenntartása, minden szerelő tudja javítani, alkatrész könnyen elérhető stb stb
2015. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Partner. Nekem az van. Nem tudom mennyibe kerül az alkatrész. Mert még semmit nem kellett javítani rajta.
2015. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen bármelyik autót szét lehet hajtani, de egy Opeltől tartanék a legjobban. Pl. a Toyotáknak 10 évesen is csavarlazító nélkül bonthatóak pl. a futómű csavarjai.

A sorrend nálam Toyota, Ford lenne. Megjegyzem, hogy ha már Ford Galaxy-t nézi, akkor az ennyi idős VW Sharan és Seat Alhambra is közel azonos (amikkel így szélesebb lehet a találati lista).

2015. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Olvasom hogy megbízható autó kell... akkor a fordot gyorsan töröld ki a fejedből (saját tapasztalat+tesztek) hosszú távra nem éri meg, hacsak nem akarsz többet lenni a garázsban mint az utakon, az opel jó, de nem motorilag... mennek ugyan szépen és jól, de mégiscsak opel... Toyota-én ezt választanám, márcsak azért mert precíz japán+ ha újjabat veszel akkor a foggyasztásban is lenyomod a többit... de hátul ülők jobban szeretnék a fordot... nem valami tágas, de inkább nyomorgok hátul, mint a fordall a garázsban/ valami szervizben... zafirát akartam én is nekem tesztvezetésen nem jött be... most hybriddel járok kicsi de tágas, babakocsi belefér, 4literrel járok elegedett vagyok és vagy 25évet ugrottam előre az időben azzal a kocsival. a helyedben szóval Toyota, de a döntés a tied, mindenképp próbáld ki mind a 3at és magad alapján dönts. Itt mindenki a saját márkáját fogja "reklamálni" próbáld ki,a 3at és tudni fogod :)
2015. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos még nem sikerült egyik autót se kipróbálni,illetve egy toyotát láttunk a kereskedésben,de nem igazán győzött meg. Persze nem egy után fogunk dönteni. Per pillanat a Zafira fele kacsintgatunk,méghozzá egy 1.8-as benzines felé. Esetleg valakinek tapasztalat?

Utolsó! Hogy érted,hogy az opel motorikusan nem jó? A Fordot ejtettük,így marad az opel vagy a toyota. Ha valakinek még lenne tapasztalata,szívesen fogadom.😊

2015. jún. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!