Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A legtöbb rendőr figyelmét...

A legtöbb rendőr figyelmét miért hívja fel a gyorsasági motor, ha egy jobb fajta dobbal olyan a hangja mint egy futamon?

Figyelt kérdés
Szó szerint vadásszák az embert, megbámulják, rendszámot nézik stb
2015. jún. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A hang miatt.
2015. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert hátha lehet büntetni!
2015. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
64%
Mert a gyorsasági motor dobja versenypályára való és nem közútra...túl hangos, nagyon jól teszik, ha megbüntetik...(nekem is van ilyenem, egy időben egy lyukas csődarabbal hajtottam...kilóméterekről hallatszott...azóta értelmesebb lettem)
2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nyilván egy másfél milliós motornál ez nem komolytalanságra vall.
2015. jún. 29. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
nem, hanem hülyeségre
2015. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Mi a jó abban, hogy rettentő nagy hanggal (és gyorsasággal) felriasztja a fél falut, várost kicsit, nagyot egy ilyen Menő Manó?

Aki használja - mint Menő Manó -, nem süketül meg tőle?

2015. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vajon miért?

Mert egy normálisabb gyorsasági motornak ha olyan hangja van, mint egy futamon akkor már kettesben túllépte az összes létező sebességhatárt...

2015. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy fajta lakott területen belüli zajszint amit a járműved nem léphet túl. Kamionokon láttam olyan matrica jelzést, (zöld körben fehér L betű) ami elvileg a jármű csendességére utal, Ausztriában ezt szigorúan veszik. Most gondolj bele, egy sportmotor sportdobbal milyen zajszintet produkál? Főleg amikor éjszaka bőgetik..
2017. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!