Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gy6 (139 qmb) blokkos 4T...

Pfeifer Józsi kérdése:

Gy6 (139 qmb) blokkos 4T kinai robogóm van kapott egy új henger, dugó szettet, hengerfejet és nem értem miért füstöl?

Figyelt kérdés

Sziasztok gy6 kinai robogóm van

kapott egy új 70cc hengert hengerfejet,dugattyú szettet.egész jól megy 80-90km/h a vezérlés jó. a problémám az hogy kormol és mikor már annyira beköpte a gyertyát akkor else indul csak ha megpucolom, (henger garnitura csere előtt is kormolt) csak akkor égeti a gyertyát világos barnára ha legalább háromnegyed gázon huzatom neki de akkor is körülötte kormos :S :( mi lehet a hiba? én főtengely szimeringre gyanakszom de nem tudom...



2015. jún. 30. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

4 üteműnél ha gond van a főtengely szimeringgel, akkor max. csepeg az olaj belőle.

Ellenőrizd a gyújtást, vagy válassz kisebb hőértékű gyertyát, vagy vegyél vissza a benzinből. Valamelyik segíteni fog.


Szerintem.

2015. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a gyertya olajos, vagy benzines?
2015. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fekete kormos a gyertya,ha kisfordulaton vagy alapjáraton kötyög,ha pedig huzom neki legalább háromnegyedig akkor meg a gyertya közepe ahol a szikrát leadja az fehéres világosbarnás de körülötte akkor is fekete kormos

. Amit még kérdeznék ha tudnátok rá pontos gyári adatot mert én nem nagyon találtam, hogy mekkora a megfelelő úszószint, és a levegő csavart hány fordulatra kell pontosan kitekerni.

2015. júl. 15. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
vedd le az úszó házat.annak az oldalán szokott lenni 1 ki türemkedés, ami nem ér fel a peremig.karbit függőlegesen tartva, kézzel ,csavarok nélkül szorítsd fel az úszóházat,tedd rá a benzin csövet ,benzin nyit,vár,majd megnéz.ez előtt vedd ki az összes fúvókát, és sűrített levegővel fújd át a helyüket is.ahonnan ki, oda vissza tenni! gyűrűt nem törtetek el.legutoljára levegő csavar nagyon óvatosan beteker, utána fél fordulat ki indít.ez után csak max 1/4fordulatokkal ki
2015. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!