Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnit szeretnék vásárolni...

Alufelnit szeretnék vásárolni 15" méretben 20-25 ezer forint között darabját. A silverline felniket nézegettem elsősorban csak nem tudok semmit erről a márkáról hogy milyen és neten se találtam róla semmit. Megbízhatóságára élettartalmilag milyenek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdemesebb lenne használt márkásat venni.

Egyébként ha nem túl vékony gumit teszel rá, és nem komoly terhelésen akarod használni, vigyázol rá akkor nagy bajod nem lehet.

2015. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel!abból a pénzből amit rászánnál( 80-100ezer)már normális,márkás használt 15ös felnit lehet venni,jobb esetben gumival!nem ilyen neve nincs szart!ja meg még annyit hogy a márkás felni nem az alessiónál meg társainál kezdődik.......
2015. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
195/50/r15 re gondoltam. Márkás felnin mit értetek dotz, O.Z, Borbet vagy még esetleg tudtok valamit ajánlani?
2015. jún. 30. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:
a docc meg a borbély maximum középkategória.......ami igazán jó is és felsőkategória:bbs,oz,compomotive,schmidt stb
2015. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
MoMo, Dezent el mi a helyzet? Az a baj hogy azokból a márkák bol amit ajanlotattok nem találok 5x100 as 57 es furattal és 38-as ET vel sehol :/
2015. jún. 30. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Borbet, Dezent stb is teljesen jó (sőt még az Alessio is) nem kell prémiumban gondolkozni. Nyilván nem presztízsautó amire ekkorka felni kell. Agyátmérőben találni pont passzolót szinte lehetetlen. Tehermentesítőgyűrűt kell csináltatni. ET szám pedig bizonyos határok között nem okoz kárt, csak túl nagy ne legyen az eltérés.
2015. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor keress ügyesebben.az adatok alapján ugyanis valami fóccvágenről,de legalábbis valami konszern autóról van szó!ehhez való cucokkal meg rogyásig van a net!
2015. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, teljes mértékben elégedett vagyok velük. [link]
2015. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!