Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgára hány vett...

Forgalmi vizsgára hány vett órával mentetek el? Elsősorban azok érdekelnek, akik 1-2 éven belül Budapesten tették le a vizsgát.

Figyelt kérdés
A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert az oktatóm azt mondta,általában 60-80 órát mennek a diákok,de a 80-100 óra sem ritka. Én nem terveztem ennyit, pláne, mivel nem olcsó.

2015. jún. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

63.


64. órán vizsgáztam.

2015. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a kötelező órák után rögtön vizsgáztam. Elsőre meglett.
2015. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 40 órát vettem Budapesten, idén. Elsőre átmentem.
2015. jún. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32 órát vettem, elsőre sikerült 4 hibaponttal. Egyébként az átlag valahol 40 és 60 között van. A 100 sem ritka, oktatóm szerint 50 körüli hölgyeknek, akik soha semmit nem vezettek, kell ennyi. Én 10 évig motoroztam, tehát a forgalom nem volt új, csak meg kellett szoknom hogy egy olyan járművet vezetek, aminek van kiterjedése valamint valamennyire korlátozott belőle a kilátás. Tolatni parkolni megtanulni..
2015. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80-100? Az szerintem elég durva.Én 30. órán mentem vizsgázni.Szerencsére elsőre sikerült is hibapont nélkül.
2015. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30 órát fizettem ki, de a valóságban 15-20 órát vezettem le, az oktató a család barátja volt. Azt tudni kell hozzá hogy évek óta autókáztam, traktorral végeztem a munkákat stb.
2015. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rans válasza:
Életemben nem vezettem autót, csak most, 40 órát vezettem, és így vizsgáztam le. Az az igazság, hogy kellő rutinhoz nagyon-nagyon sok órát kellene venni, nem ennyi idő alatt leszel profi sofőr, eltekintve azoktól, akik tehetségesebbek, vagy már gyerekkoruk óta vezetgetnek. Átlagos ember full kezdőként fel tud fejlődni olyan szintre 40 óra környékén, (saját példa) hogy végül le tudjon vizsgázni, akár hibákkal is. Aztán felelősségteljesen, óvatosan, nem kockáztatva saját és mások testi épségét el lehet kezdeni bejárni azt a nagy utat, ami végül rutinhoz, és kellő magabiztossághoz vezet. Ez idő, és sok ezer megtett kilométer.
2017. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!