Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó mitől csinálhatja,...

Robogó mitől csinálhatja, hogy nehezen indul el és gázelvételkor rángat?

Figyelt kérdés

Van egy CPI Aragon GP robogóm

Tuning alkatrészek:

-Malossi Sport 70cc hengerszett (frissen bejáratott)

-Dellorto 17.5 karburátor (90-es főfúvóka)

-Gianelli Extra V2 kipufogó

-Polini sportlégszűrőszivacs

-Polini 3G kuplung (6000-nél nyit)

-Malossi szíj

-Gyári 5.2 grammos görgők


A problémám a motorral, hogy indulásnál kicsit nehezen akar menni, de amikor eléri a 6500-at akkor rúgásszerűen elindul és végig húz. A másik pedig amikor nagyobb sebességnél (70 felett) visszább veszem a gázt akkor elkezd rángatni, mintha megakarna ragadni, de amikor újból gázt adok akkor hiba nélkül gyorsul tovább. Arra is gondoltam, hogy esetleg a kipufogó szívat, mert ez még az 50-es hengerhez lett nézve. Az indulásos dolgot ott is csinálta, de ezt a rángatást csak a 70-esel.



2015. júl. 2. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"eléri a 6500-at akkor rúgásszerűen elindul és végig húz"


Tuninggép. Ilyen a karakterisztikája. ("Anyám, nem ilyen lovat akartam")

2015. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a gázelvételkor történő rángatásra nincs esetleg ötleted?
2015. júl. 2. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom, tuninggéped van, vagy koppig húzod neki vagy nem húzod egyáltalán. Valami nem illik a "képbe" az alaktrészek közül, ezért az egész rendszer működése hektikussá válik. Hogy konkrétan ezt mi okozza azt nem tudom neked megmondani. Lehet hogy a kipufogó, lehet hogy a henger, fene se tudja.
2015. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!