Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak úgy oda a francia...

Miért vannak úgy oda a francia autókért, hogy milyen szépek?

Figyelt kérdés

szerintem bűn ronda mindegyik, nem értem, hogy hogy merik ezeket úgy reklámozni mintha valami formatervezési bravúr lenne bármelyik is.

Lehet, hogy nkem van elb*szott ízlésem, de szerintem egy szép autó ilyesmi:

[link]


[link]


[link]


Lehet mondani, hogy a szépség szubjektív dolog de én pl még seholse láttam, hogy valakinek citroen plakát lenne a garázsába vagy a szobája falán...



2015. júl. 3. 10:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyik kocsit azzal akarják eladni, hogy ez milyen k*va stílusos meg egyedi...sztem meg simán csak csicsásak:P
2015. júl. 3. 10:44
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1.Pont sikerült egy totál sablon autót belinkelned.

2.Ezt hívják sztereotípiának.

Rakás ismerősöm van, akik nem győzik a Bömbit szerelőhöz hordani, de az nem baj, mert az BMW és mindent megmagyaráznak.

Bezzeg ha a francia autóban olajat kell alapjáraton cserélni, már akkor is szaroznak meg fújják, hogy "hát igen, ezért nem vennék soha franciát".

Vicc.

2015. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó de nekem csak az böki a csőröm, hogy akinek van egy drágább francia kocsija az már úgy felvág vele, hogy ez aztán milyen kur**a gyönyörü kocsi meg milyen stílusos meg mennyivel szebb mint a kocka németek
2015. júl. 3. 10:51
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Hát, én sem tudom mit esznek egyesek a francia autókon. Talán még a régebbi, 20-25 évvel ezelőttiek talán, de a mostaniak...

Szerintem ha lett volna "világ legrondább autója" cím, arra jó eséllyel pályázhatott volna Renault Thalia.


Ami szerintem formatervezési bravúr, a még megfizethető kategóriából: BMW 5GT, Volvo XC60, Audi A7, A5 sportback.

2015. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem se szép, nem is vennék francia autót, de még BMW-t se. Francia autóban az elektronika a gyenge pont.

A BMW-ben meg kb. minden. Nagyon kevés jól sikerült modell van, ami megbízható.

2015. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

3: Tapasztalatom szerint ugyanez igaz a Mazdásokra is, különösen akinek új 6-osa van.


Jó, tényleg nagyon szép autó. Az már más kérdés, hogy szinte minden eleme lopás valahonnan.

2015. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jah szerintem se lesz szép egy kocsi attól, h ráfirkálják, hogy picasso:D
2015. júl. 3. 10:55
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Mert az X5 aztán nem néz ki undorítóanXD


Stílusról vitatkozni felesleges. Nekem sem tetszenek a francia autók pár nagyon nagyon ritka kivételtől. Ezek ilyenek. A többség utálja a pacalt, aki meg szereti annak meggyőződése, hogy a világ legjobb kajája.


keress valami hobbit a nyárra, mert így elég szar nyarad lesz

2015. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jolvan nekem se az x5 a legszebb kocsi a világon...
2015. júl. 3. 11:58
 10/19 anonim ***** válasza:

6. Mazdák közül szerintem a CX-7 számít igazán szépnek, avval még én is felvágnék, ha olyan lennék. :D

De amúgy egyetértek veled, de sajnos az autógyártók egymástól lopják az ötleteket már. :/

2015. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!