Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nézegettem különböző autókat,...

Nézegettem különböző autókat, japánt, németet, franciát, olaszt. Mégis mindegy melyiket vesszük?

Figyelt kérdés

Mindegyiknél van valami, ami miatt nem merné megvenni az ember, legyen az francia vagy japán autó. Akkor most hogy kell választani hogy jó legyen? Nekem pl. tetszenek Renault Meganok, a ferdehátú 2004 utáni változat, ebből is dízeles ami kéne, de rosszat írnak róla... ugyanez peugeot-val is, ott is mindig elvileg van valami elektromos baja.

Fordok hangosak, olasz autó szűk, japán drága.

Milyet vegyen az ember akkor ha egy típusnál két vélemény is ellentmond egymásnak?



2015. jún. 29. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Autóból csak németet.
2015. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerű autót kell venni. Ami nincs benne, az biztosan nem is romlik el. Egyszerű autót meg mindegyik gyár készít, mindegyik modellnek van "mezítlábas" kivitele. Nem annyira menő, mint a turbós, változó vezérlésű, elektronikával teletömött, bőrkárpitos csúcskivitel, de tíz-tizenöt év használat után kevesebb baj van vele.
2015. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze mint írja csak németet. De csak újat !! Ekkora baromságot. Miaz hogy a japán drága??? Meg a Peugeot elektromos hiba? Nekem az van sose volt nem hogy elektromos hiba , de semmi hiba sem.
2015. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A "ketteskének" bizony igaza van...

de...húsz éve csak japán automata autóm van, de ha nyugdíjas leszek(majd) akkor csak baromikényelmes francia autót veszek, újonan.

Olyant, ami lágyan úszik ezeken a szar utakon..elegem van a kemény(de hibamentes) japán autókból. Húsz év alatt egyik autóm sem romlott el. Legyen bármi is, veszek egy renault buszt..fullost..


egyébként rossz autó nincs...

mint a városi legenda szerint Ford reklámozta az autóit úgy, hogy a legjobb autó az új autó..bármilyen márka is.

2015. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fiatal srác odamegy az öreghez.

-Bátyám! Mondja már meg,hogy sikerült ilyen nyugodtnak maradnia ebben a rohanó világban?

Az öreg felnéz az égre,pipára gyújt,sóhajt.

-Helyes döntések.

-De honnan tudta mi a helyes?

Az öreg megint felnéz,beleszív a pipába.

-Tapasztalat.

A srác már tényleg nem kíváncsi.

-De Bátyám! Honnan a tapasztalat?

Az öreg ránéz,pipába szív,felnéz az égre..

-Helytelen döntések.



Érted ugye? ;)

2015. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért még ha tudtok tapasztalatokat írni, szívesen várom, utolsó igen, értem :)

Én is azon szoktam gondolkodni ha lenne tökéletes autó normál áron akkor mindenkinek az lenne...

Nekem az lenne az egyik jó pont ha valóban, mint írta #4 is, hogy kényelmes legyen, renault megane nagy bálna sedan-on tanultam vezetni, az igaz le volt már lakva rendesen 180.000m-el, de kényelmes volt, nem rázott.

Amit még észrevettem, hogy apósom 2010-es Ford Fiestájában a váltó néha jól passzol de néha elég kemény. Ezen is ha lesz saját nekem ne olyan legyen. De ezekben meg a francia kocsik a jók nemde?

2015. jún. 29. 18:24
 7/11 SándorÚr ***** válasza:
ma már nem lehet kijelenteni, hogy egy autó német, francia, vagy olasz, vagy pl ott a Suzuki SX4 japán licenc, olasz fiat váltó, magyar gyártó sor, na nagyjából mindegyik kocsi így néz ki. Ár érték arányban az ilyen Hyundai, Kia stb a legjobbak, ha arra akarod használni a kocsit, hogy A-ból B-be eljuss biztosan. Ha luxusozni akarsz meg extra kényelmet akkor jöhet a többi emelkedő sorrendben, de ahogy előttem is írták, minnél több biszbasz van benne az annál töb hibaforrás.
2015. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt is olvastam hogy a Hyundai-ok azok jók ahhoz képest mennyire félnek tőlük. Abból is az i30 és az i40 ami tetszik.
2015. júl. 1. 13:16
 9/11 anonim válasza:

Nekem a Renault-om 10 év után fokozatosan tönkrement, de én nagyon szeretem, kényelmes, biztonságos autó.

A japán autókat nem szeretem, gyenge a felszereltségük, túl vannak árazva, és az én Toyotám olyan mintha papírból lenne...

2015. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Francia autó az igazi. Nekünk egy 2002 Peugeot 406-unk van és nem igazán van sem elektronika sem futómű baja. És ár érték arányban is verhetetlen, csak sajnos a mostaniakról ez már nem igazán mondható el. Szervíz és alkatrész ellátottsága is jó. A menet tuljai is jók a feancia kocsiknak. A német kocsik se rosszak de ha elromlik benne valami fél vagyon cserélni vagy szervizelni.
2015. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!